Yükleniyor...

Devasa Miktarda Chainlink (LINK) Transferi, En Büyük İşlem Olarak Kayıtlara Geçti

Kripto para analitik firması Glassnode, hafta sonu boyunca neredeyse 5.

Binance Borsasına Gönderilen Devasa Miktarda LINK En Büyük İşlem Olarak Kayıtlara Geçti

Kripto para analitik firması Glassnode, hafta sonu boyunca neredeyse 5.000 LINK’in popüler kripto para borsasına gönderildiğini bildirdi. Glassnode, kripto para borsası Binance’e gönderilen Chainlink’in (LINK) şu ana kadar gördükleri en büyük günlük aktarılan kripto para miktarı olduğunu açıkladı.

Kripto Para Borsasına 16 Milyon Dolarlık Kripto Para Aktarıldı

Glassnode firması transfer ile alakalı bazı ilginç veriler de paylaştı. Son Glassnode raporuna göre, hafta sonu aynı gün içinde Binance cüzdanlarına 16 milyon dolar değerinde LINK gönderildi. Analiz firması, LINK miktarını Binance’e ulaştırmak için yaklaşık 5.000 işlem yapıldığını vurguladı. Glassnode analitik ekibi, şimdiye kadar gözlemledikleri en büyük günlük net transfer olduğunu ekledi.

LINK İşlemleri Artıyor

Bununla birlikte, hafta sonu boyunca Glassnode tarafından paylaşılan bir başka veri, toplam LINK aktarım sayısının 317.625’ten 563.625’e neredeyse yüzde elli arttığını belirtti.

Daha öncede LINK işlemlerinde bir artış olduğu Glassnode tarafından fark edilmişti. Özellikle, 24 saatlik bir süre içinde borsalara yapılan LINK işlemlerinde % 738,3’lük bir artış kaydedildi.

Buna ek olarak, borsalara LINK girişi (24 saat içinde yüzde 177,6 artış), aktif cüzdan sayısı ve ortalama işlem hacmi de yeni yüksek zirvelere ulaştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner