Yükleniyor...

Binance, İtalyan Futbol Klubü SS Lazio ile NFT Biletler Sunacak

Kripto para ve futbol sektörü arasındaki sıkı bağlar kurulmaya devam ediyor.

Binance İtalyan Futbol Klubü SS Lazio ile Anlaşti

Kripto para ve futbol sektörü arasındaki sıkı bağlar kurulmaya devam ediyor. Özellikle son dönemde yaptığı ortaklıkları artıran kripto borsası Binance, bu sefer de İtalya futbol takımı SS Lazio ile anlaştı. Bu ortaklık ile birlikte Binance, bir takım avantajlar sunan NFT biletlerini duyurdu. 2022/2023 sezonu NFT biletleri aynı zamanda Lazio mağazalarında ve Avrupa Ligi maçlarında sahiplerine indirim de sağlayacak.

Binance, SS Lazio ile Ortak Oldu

Binance son dönemde spor kulüpleri ile yaptığı ortaklıkları artırmış durumda. Yakın zamanda ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile de anlaşarak dikkatleri üzerine çeken borsa, bu kez de SS Lazio ile NFT biletleri sunuyor. Piyasaya sürülen bu. Tüm Lazio iç saha maçları için geçerli olacak bu NFT biletlerine sahip olanlar, taraftar token platformu, resmi Lazio mağazaları ve sosyal medya aracılığıyla biletlerini ücretsiz olarak talep edebilecekler.

Kripto ve Spor Bağları Kuvvetleniyor

Kripto para sektörü ve beraberinde yapılan spor anlaşmaları, oldukça hızlı bir gelişim içerisinde. Futbol, basketbol ve F1 gibi profesyonel spor dallarında adlarını duyurmayı başaran kripto şirketleri, küresel bilinirlik kısmında da oldukça büyük bir öneme sahip. Ek olarak bu tür etkinliklere verilen destek, sektöre bakış açısı kısmında da oldukça pozitif bir etki yaratıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner