Yükleniyor...

Binance Ortağı Paysafe İngiltere’de Hizmetlerini Sonlandıracak

Binance'in ödeme çözümleri ortağı Paysafe İngiltere düzenleyici ortamının çok zor olduğunu düşünüyor.

Ingiltere Merkez Bankasindan Duzenleme Mesaji

Binance’in ödeme çözümleri ortağı Paysafe İngiltere düzenleyici ortamının çok zor olduğunu düşünüyor.

Binance‘in ödeme ortağı Paysafe, İngiltere düzenleyici ortamının çok zor olduğunu dile getirerek İngiltere’de Binance müşterilerine hizmetini kesecek. Şirket İngiltere’nin düzenleyici ortamından muzdarip.

Paysafe, Binance Müşterilerine İngiltere’de Hizmetini Kesecek

Paysafe, İngiltere’deki Binance müşterilerine hizmet sunmayı bırakacak. Ödeme şirketi Paysafe, “İngiltere’nin kripto ile ilgili düzenleyici ortamı çok zorlayıcı” dedi. Sonuç olarak, müşteriler artık GBP cinsinden para yatırma ve çekme işlemi yapamayacak.

Paysafe, karmaşık düzenlemeyi suçladığı bir hareketle Binance müşterilerine İngiltere’deki yerleşik cüzdan çözümünü sunmayı bırakmaya karar verdi. Sonuç olarak Binance, 13 Mart’tan itibaren yeni kullanıcılar ve 22 Mayıs’tan itibaren tüm kullanıcılar için GBP yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak.

binance

Bir Paysafe sözcüsü konu hakkındaki açıklamasında şunları dedi: 

“Kripto ile ilgili Birleşik Krallık düzenleyici ortamının şu anda bu hizmeti sunmak için çok zorlayıcı olduğu sonucuna vardık. Bu nedenle almış olduğumuz karar, bizim tarafımızdan çok dikkatli bir şekilde alınan ihtiyatlı bir karardır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner