Yükleniyor...

Bitcoin Cash Fiyatında Yakın Zamanda Sıçrama Yaşanabilir

Bitcoin Cash (BCH), 13 Eylül'de düşüş yaşadıktan sonra 220 dolarlık desteğe doğru hareket etti.

bitcoin cash fiyatinda yakin zamanda sicrama yasanabilir

Bitcoin Cash (BCH), 13 Eylül’de düşüş yaşadıktan sonra 220 dolarlık desteğe doğru hareket etti. Brandon Gallegos, ise BCH fiyatının 450 dolara yükseleceği görüşünde olan bir Trading View analisti.

BCH’nin fiyat çizgisi dün ilk altı saatte günün en yüksek seviyesi olan 234,21 dolara yaklaştı. Akşam, kripto para birimi 219,59 dolardan günün en düşük seviyesini vurdu. O zamana kadar, Göreceli Güç Endeksi (RSI) 30’un altına düştüğü için Bitcoin Cash 1 günlük grafikte biraz fazla satış yedi. Kripto para birimi, günü 221,94 dolardan kapattı.

Bugün ise fiyat çizgisi 224 dolar işaretini geçti. Yazının yazıldığı sırada kripto para birimi 226 dolardan işlem görüyordu. 20 Günlük Üstel Hareketli Ortalama (20EMA) 223 dolarda gözlemlenebilirken, 50 Günlük Hareketli Ortalama (50MA) 223 dolar.

Bitcoin Cash Belirlenen Seviyeyi Aşabilecek mi?

Trading View analisti BitcornBen, BCH/USD çiftinin 225 dolar işaretine yakın bir hedef fiyata yaklaşacağına inanıyordu. Analist, BCH/USD ticaret çifti için 1 saatlik grafikte teknik analiz yaptı.

Kripto para birimi, daha önce 13 Eylül’de 235 dolarlık direnci test etmişti, ardından büyük ölçüde düşüş yaşadı. Kripto para birimi, 220,5 dolarlık destek seviyesinin üzerinde hareket ederken 1 saatlik grafikte yükseliş eğilimi gösterdi. Bu ticaret için stop-loss olarak 188 dolar seviyesi gösterildi.

Bitcoin Cash 630 Doları Geçecek mi?

Başka bir Trading View analisti Naif, BCH fiyatının yükselen üçgen modelinin üzerine çıkacağına ve yükselen bir takoza gireceğine inanıyor. Ticaret için temel direnç seviyesi 630 dolar olarak işaretlendi. Analiste göre, ticaret devreye girerse fiyat çizgisi %500 artışla yükselecek.

bitcoin cash fiyatinda yakin zamanda sicrama yasanabilir 1

BCH fiyatı Aralık 2018’de %500’lük bir düşüş yaşadı ve ardından artan bir üçgen modeline girdi. Analist, hedef değerleri 630 dolar, 940 dolar olarak vurguladı. Analiste göre, bu hedef fiyatlar karşılanırsa, kripto para birimi uzun vadeli bir modelde 1800 dolara doğru yükselmeye devam edecek. Bu teknik analiz, BCH/USD ticaret çifti için 1 haftalık grafik üzerinde çizildi.

Bitcoin Cash İçin Sırada Ne Var?

Trading View analisti Brandon Gallegos, BCH fiyatının yakında 450 dolar seviyesine yükseleceğine inanıyor. Analist, Bitcoin Cash’in son birkaç aydır yükseliş ivmesi oluşturduğunu ve yakında büyük bir harekete geçmesinin muhtemel olduğunu belirtti.

bitcoin cash fiyatinda yakin zamanda sicrama yasanabilir

Yukarıdaki tabloya göre, kripto para birimi artan desteğe üç kez dokundu. Destek 225 dolar seviyesinin yakınında bulunuyor ve şimdi kripto para birimi üçüncü temasını tamamladıktan sonra destek seviyesinden sıçrayabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner