Yükleniyor...

Bitcoin Madencileri Son İki Haftada Borsalara Para Yatırdı

Bitcoin madencileri son iki hafta içinde kripto para borsalarına 174 milyon dolar değerinde kripto para yatırdı.

güneydoğu asyada madencilik ortağı

Bitcoin madencileri son iki hafta içinde kripto para borsalarına 174 milyon dolar değerinde kripto para yatırdı.

Glassnode’un verilerine göre Bitcoin madencileri, kripto para borsalarına 174 milyon değerinde kripto para yatırdı. Bu işlem Mart 2021’den beri yapılan en yüksek yatırım işlemi oldu.

Bitcoin Madencileri, Mart 2021’den Beri İlk Defa Yüksek Bir Yatırım Yaptı

Glassnode’un verilerine göre, borsalara 14 günlük ortalama madenci transferleri keskin bir şekilde artarak 489,26 BTC’ye yükseldi. Bu yatırım işlemi Mart 2021’den bu yana en yüksek seviyeye gelmiş oldu.

Blockchain analitik firması Glassnode tarafından elde edilen verilere göre, madencilerden merkezi borsalara Bitcoin (BTC) transferi 31 Mayıs’tan bu yana hız kazandı.

btc

Glassnode’dan alınan veriler, madencilerin veya Blockchain’in işlemleri doğrulayarak madeni para basan kuruluşların 31 Mayıs’tan bu yana borsalara 6671,99 BTC (yaklaşık olarak 174 milyon dolar) aktardığını gösteriyor. Madenciler yalnızca 3 Haziran’da borsalara 2.606 BTC taşıdı.

Borsalara yapılan madenci transferlerinin 14 günlük ortalaması, Mart 2021’den bu yana en yüksek seviye olan 489,26 BTC’ye keskin bir şekilde yükseldi. Bu arada, madencilerle ilişkili cüzdanlardaki bakiye ise iki hafta içinde yaklaşık 2.000 BTC azaldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner