Yükleniyor...

Bitcoin Madencilerinin Geliri 50 Milyar Doları Aştı

Bitcoin madencilerinin geliri ilk günden bu yana toplamda 50 milyar doları aşarak rekor kırdı.

madencilik

Bitcoin madencilerinin geliri ilk günden bu yana toplamda 50 milyar doları aşarak rekor kırdı.

Bitcoin‘in doğuşundan bu yana madenciler, 50,2 milyar dolar gelir elde ederek yüksek bir mali zirveye ulaştı. Madencilerin geliri rekor seviyeye ulaştı.

Bitcoin Madencilerinin Geliri Rekor Seviyeye Ulaştı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Blockchain analitik firması olan Glassnode, madenciler için tüm zamanların tahmini girdi maliyetinin 36,6 milyar dolar olduğunu ortaya koydu. Ek olarak madenciler için tüm zamanların toplam kar marjının 13,6 milyar dolar veya etkileyici bir artışla 37 milyar dolara geldiğini ortaya koyuyor. 

Glassnode’un verileri bizlere gösteriyor ki Bitcoin madencilerinin gelirleri toplamda 50 milyar dolara ulaştı. Bu ulaşılan rakam tüm zamanların en yüksek seviyesi oldu.

doge madenciligi

Bitcoin madenciliği, Blockchain’in atan kalbi olmaya devam ediyor. Madencilik, işlemleri doğrulayarak ve ekleyerek ağı canlı tutuyor.

Madencilerin geliri, Bitcoin’in değeri, işlem ücretleri ve ağın toplam hesaplama gücüne göre ayarlanan madencilik zorluğu gibi faktörlerle birlikte hesaplanıyor. Bitcoin’in değeri yükselirken, madenciler tarafından elde edilen gelir de önemli ölçüde arttı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x