Yükleniyor...

Bored Ape Rapper’a Topluluğun İlgisi Çok Yoğun

Cuma günü piyasaya sürülen Bored Ape Rapper NFT'si, dakikalar içinde sonlandı ve hayal kırıklığına uğramış hayranlarda bunun hatalı bir durum olup olmadığı konusunda sorular yükseldi.

Bored Ape Yacht Club

Cuma günü piyasaya sürülen Bored Ape Rapper NFT’si, dakikalar içinde sonlandı ve hayal kırıklığına uğramış hayranlarda bunun hatalı bir durum olup olmadığı konusunda sorular yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bored Ape Rapper’ın çok hızlı tükenmiş olması kripto topluluğunda soruları beraberinde getirdi.

Bored Ape Rapper Dakikalar İçinde Tükendi

Shilly, Bored Ape Yacht Club’ın NFT koleksiyonu Shilly: The Access Passes, OpenSea’de Cuma sabahı dakikalar içinde tükendi.

Bununla birlikte, pek çok Bored Ape hayranın eli ne yazık ki boş döndü. Kullanıcılar bu duruma sinirlendiler ve bununla birlikte ekibin işleri pek de doğru yönetemediği konusunda sinir bozukluğu yaşadılar.

Bored Ape ekibinin NFT açılımı Twitter’dan duyurularla aktif tutulmaya çalışıldı.

OpenSea’den gelen ayrıntılarıa göre, sanatçıyla birlikte müzik parçası yaratmak için genel kabul ve sahne arkası erişim geçişleri koleksiyonu, izin verilenler listesini Türkiye saati ile 19.00’da piyasaya çıkacak şekilde ayarlamıştı. Kilidi açılan koleksiyon dakikalar içinde tükendi ve Türkiye saati ile 20.00’da koleksiyonu kullanılamaz hale getirdi.

Konu hakkında yapılan Twitter açıklaması kullanıcıları tatmin etmeye yetmedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x