Yükleniyor...

Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 13 Nisan 2023

Bitcoin'in (BTC) 30 bin dolarda zaman geçirmesi eşliğinde altcoin'lerde sert yükselişler gözlemlendi, günün en çok değer kazanan altcoin'lerini derledik.

analiz

Bitcoin’in (BTC) 30 bin dolarda zaman geçirmesi eşliğinde altcoin’lerde sert yükselişler gözlemlendi, günün en çok değer kazanan altcoin’lerini derledik.

BTC fiyatının 30.000 dolar seviyelerinde tutunup, büyük oranda düşüş sergilememesinden sonra altcoin’lerdeki hareketlilik de arttı. Ethereum’un Shapella güncellemesinden sonra atağa kalkan altcoin’lerin hangileri daha çok parladı?

1- WOO Network (WOO)

WOO, kripto yatırımcılarını, kurumları, borsaları ve DeFi platformlarını birbirine entegre ederek, kullanıcıların daha geniş bir likiditeye ulaşmasını sağlayan bir likidite ağıdır. WOO Token ise ağın CeFi ve DeFi ürünlerinde staking ve ücret indirimleri amacıyla kullanılır. WOO, yüzde 10,86’lık bir artış ile günün en çok yükselen coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 13 12.15.14

2- Arbitrum (ARB)

ARB, temel olarak Ethereum’un ikinci katman ölçekleme çözümü olarak belirtilmiştir. Arbitrum, Ethereum’un güvenliğinden ve uyumluluğundan yararlandığını belirten bir ekosistem olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Arbitrum ağı, Ethereum’a göre daha yüksek verimli ve daha düşük ücretli bir şekilde çalıştığını belirtiyor. ARB, yüzde 7,31’lik bir artışa imza atarak, günün en çok yükselen 2.coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 13 12.15.18

3- Immutable (IMX)

StarkWave ile birlikte üretilen açık kaynak kodlu IMX, geliştiricilerin kendi merkeziyetsiz uygulamalarını inşa etmelerine imkan sağladığı gibi, kullanıcılarının NFT pazar yeri Immutable X Exchange aracılığıyla düşük ya da sıfır komisyon ücretli NFT işlemleri yapmasını sağlamaktadır. IMX, yüzde 6,61’lik bir yükseliş göstererek, günün en çok yükselen 3.coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 13 12.15.22

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner