Yükleniyor...

Chainlink Balinaları Şu Anda 431 Milyon Dolarlık LINK Tutuyor

Son zincir içi verilere göre dipten Chainlink (LINK) satın alan balinalar, LINK arzının yüzde 15,2'sini varlıklarına ekledi.

link

Son zincir içi verilere göre dipten Chainlink (LINK) satın alan balinalar, LINK arzının yüzde 15,2’sini varlıklarına ekledi.

Santiment zincir üstü veri sağlayıcısı, kripto balinalarının düşüşte LINK almaya devam ettiğini ve son birkaç ay içinde LINK arzının yüzde on beşinden fazlasını bakiyelerine eklediğini paylaştı.

Santiment ekibi, en büyük 18. kripto para birimi Chainlink 25 dolardan işlem görürken, büyük kripto para yatırımcıları ve balinalar olarak bilinen trader’ların düşüşten LINK satın aldığını tweetledi. Balinalar verilere göre son dört ayda, kripto paranın gösterdiği oynaklığa rağmen LINK arzının %15,2’sini satın aldılar. LINK’in bu dönemde ulaştığı en yüksek zirve 6 Eylül’de 34.78 dolardı. Token’ın en düşük seviyesi ise 13 Temmuz’da gördüğü 13.78 dolardı.

Şimdi, 1 milyon ila 10 milyon LINK’e sahip cüzdanlar, 167,7 milyon token’a sahip. Bu da 431 milyon dolara denk geliyor. Genel olarak, bu cüzdanlar artık LINK arzının yüzde 16,8’ini elinde tutuyor. En büyük 10 LINK balinası arzın yüzde 62,7’sini elinde tutuyor.

Daha önce Santiment, en iyi 10 Chainlink balinasının kripto zenginliklerini uzun süre elinde tutmak istemediğini ve LINK zulalarını daha küçük cüzdanlara sahip yatırımcılara yeniden dağıtmaya devam ettiğini bildirmişti.

LINK, bu yıl Mayıs ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52 doların yaklaşık %51 altında ve şu anda 25.7 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner