Yükleniyor...

Chainlink (LINK) Robinhood Tarafından Listeleniyor

Robinhood, Chainlink'in (LINK) listelendiğini açıkladı.

robinhood link

Robinhood, Chainlink’in (LINK) listelendiğini açıkladı.

Chainlink (LINK), popüler uygulama Robinhood’da listelendi. Halka açık şirket, kripto para web sitesinde görünmeye başladıktan sonra listelemeyi resmen onayladı. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, LINK tokeninin fiyatı, listelemeye yanıt olarak %4’ten fazla yükselişe geçti.

Daha önce bildirildiği üzere Robinhood, Shiba Inu (SHIB), Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Compound (COMP) için destek ekledi. Bundan önce, şirketin kilit yöneticileri trade uygulamasının muhafazakar listeleme politikasını lanse etmişti. Popüler meme coin Dogecoin de 2018 yılında Bitcoin, Ethereum ve diğer birkaç büyük altcoin ile birlikte platformda kullanıma sunuldu.

Pazartesi günü yayınlanan bir Bloomberg haberine göre kripto para devi FTX’in Robinhood’u satın almayı düşündüğünü belirtti. Ancak milyarder Sam Bankman-Fried tarafından yönetilen borsa bu söylentileri hızla yalanladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner