Yükleniyor...

ChainSafe Finansman Turunu Gerçekleştirdi

Web3 altyapı firması ChainSafe'in Round 13 tarafından yönetilen finansman turu NGC Ventures, HashKey Capital, Sfermion ve Jsquare katılımlarıyla gerçekleşti ve 18,75 milyon dolar toplandı.

ChainSafe Finansman Turunu Gerceklestirdi

Web3 altyapı firması ChainSafe’in Round 13 tarafından yönetilen finansman turu NGC Ventures, HashKey Capital, Sfermion ve Jsquare katılımlarıyla gerçekleşti ve 18,75 milyon dolar toplandı.

Web3 altyapı firması olan ChainSafe, Web3 oyun hizmetlerini geliştirmek adına A serisi finansman turunda 18,75 milyon dolar fon topladı.

ChainSafe Finansman Turunu Tamamladı

ChainSafe, Blockchain tabanlı oyun altyapısını güçlendirmek adına çıktığı finansman turunu tamamladı. Finansman turu Round 13 tarafından yönetildi. A serisi olarak adlandırılan finansman turunda NGC Ventures, HashKey Capital, Sfermion ve Jsquare gibi firmalar katılım gösterdi.

ChainSafe’in odak noktası oyunla ilgili olan Web3 Blockchain altyapısı. Şirketin en iyi olarak adlandırılan projesi, Unity geliştirme motoru kullanarak oyunları Blockchain teknolojisiyle entegre eden web3.unity’dir.

Şirketin odak noktasına aldığı hedef henüz nispeten yeni olsa da ileride bunun için umut verici bazı işratler bulunuyor. DappRadar verilerine göre oyun merkezi içermeyen uygulamaların (dapps) oranı bu yıl Temmuz ayında bütün Blockchain faaliyetlerinin yüzde 60’ını oluşturdu. Bu da kalan yüzde 40’ın oyun merkezli işler olduğunu bizlere anlatıyor.

Yeni yatırımla ChainSafe, ürün geliştirme sürecini hızlandırmayı ve şu anda Toronto, Berlin ve Zagreb’de yaklaşık 120 ofiste bulunan ekibini genişletmeyi planlıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x