Yükleniyor...

Chiliz (CHZ), Bir Haftada Yüzde 36 Arttı: Yükseliş Sürecek mi?

Fan token üreticisi CHZ, güne yaklaşık yüzde 10'luk bir yükselişle başlayarak, 0,2827 dolar seviyesine ulaştı.

chz

Fan token üreticisi CHZ, güne yaklaşık yüzde 10‘luk bir yükselişle başlayarak, 0,2827 dolar seviyesine ulaştı.

Spor alanının en güçlü kripto para birimlerinden biri olan CHZ, yeni etkinlikler ve projeler çıkaracağını duyurmuştu. Fan token üreticisi, ralli bekleyen yatırımcıların yoğun ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Sporun olduğu her alanda etkinlik planlamaya ve güçlü ortaklıklar kurmaya başladılar.

Chiliz CHZ Token Paribu

CHZ, Neden Yükseliyor? CHZ Grafik Analizi

CHZ, yapmış olduğu çalışmalar ile futbol severlerin en çok ilgilendiği kripto para konumuna geldi. Bugünlerde futbol alanında Dünya Kupası’nın yaklaşması ve Uluslar Ligi’nin gerçekleşmesi nedeniyle, fan token’lar da yoğun ilgi görmeye başladı.

Son bir haftadır güçlü yükselişini sürdüren CHZ, grafik analizler aracılığıyla belirlenen 0,25 dolar direncini, yüzde 36’lık bir yükseliş ile kırmayı başardı. Direnci aşmasıyla birlikte gelen alım yoğunluklu hacimle birlikte, güne boğa yönlü başladı. Alım yönlü baskılar, ikinci direnç noktası olan 0,335 dolar seviyesine yaklaştırıyor.

Chiliz CHZ Neden Yukseliyor Yukselis Surecek mi1

CHZ: Düşüş Yaşayacak mı, Yükseliş Ne Zaman Bitecek?

Günü yükseliş trendinde sürdürmesi beklenilen CHZ, 0,335 dolar direncinin aşılamaması halinde düşüş yaşayabilir. Analistlere göre, destek seviyelerini test etmeden yükselişini sürdüren kripto para için RSI fazlasıyla şişmiş durumda.

CHZ, grafiksel olarak satış baskısını karşılayabildiği sürece 0,335 dolar direncine ulaşabileceği iddia ediliyor. Düşüş gelmesi halinde kısa desteğin 0,25 dolar olduğunu belirtmekte fayda var.

CoinMarketCap verileri, CHZ’de yaşanan hacmin yaklaşık olarak yüzde 50 arttığını doğruladı. Kripto para piyasasında, ön sıralarda yer edinmesini sağlayan değeri yüzde 5’in üzerine çıktı. Veri aktarıcısı CoinMarketCap, CHZ balinalarının yoğunluğuna dikkat çekti. Dolaşan arzın yaklaşık yüzde 67’sini elinde bulunduran balinalar, boğa koşusunun başlıca mimarları olabilir. Bilindiği üzere dolaşan arzdan çıkan her miktar, kripto paraların fiyat istikrarını korumasını sağlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner