Yükleniyor...

CoinDesk Kripto Para Veri Sağlayıcısı TradeBlock’u Satın Aldı

CoinDesk, dijital para birimleri için kurumsal yatırımcılara ticaret araçları sağlayan TradeBlock’u satın aldığını duyurdu

stock market forex trading graph

CoinDesk, dijital para birimleri için kurumsal yatırımcılara ticaret araçları sağlayan TradeBlock’u satın aldığını duyurdu. Böylelikle CoinDesk kripto para verilerine yönelik artan talebi karşılamak için web sitesinde TradeBlock verilerine yer verecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinDesk ile TradeBlock arasında ilişki eskiye dayanıyor. Öyle ki CoinDesk’in çatı şirketi Digital Currency Group TradeBlock’a geçmişte yatırım yapmış ve şirketin hissedarları arasına katılmıştı.

CoinDesk cephesinden yapılan açıklamada milyarlarca dolar değere sahip yatırım fonlarının TradeBlock endekslerini ve ticaret araçlarını kullandığı belirtildi. Yine CoinDesk’in verilerine göre TradeBlock endekslerini kullanan halka açık en büyük kripto para fonu ise Digital Currency Group’un Grayscale Bitcoin Trust fonu.

CoinDesk ile birlikte Grayscale Investment’ın da Digital Currency Group’a bağlı bir şirket olduğunu belirtelim. CoinDesk bu nedenle, TradeBlock’un veri güvenliği ve gizliliği ve güvenilirliğini sağlamak amacıyla TradeBlock ekibinin, medya operasyonlarından bağımsız olarak çalışmaya devam edeceğini açıkladı.

Öte yandan satın alımın maddi boyutuna ilişkin herhangi bir detay paylaşılmadı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x