Yükleniyor...

Draper Round Table, 5 milyon dolarlık A Serisi finansman turunu

Tim DraperWın Round Table'ı ve INCE Capital, LunarCrush için 5 milyon dolarlık A Serisi finansman turunu yönetiyor.

web3 gelistiricisi sortium 775 milyon dolar topladisd

Tim DraperWın Round Table’ı ve INCE Capital, LunarCrush için 5 milyon dolarlık A Serisi finansman turunu yönetiyor.

Tim Draper’ın liderliğindeki şirket LunarCrush için 5 milyon dolarlık finansman turunu yönetiyor. Finansman turu A serisinde yer alıyor.

Tim Draper’ın liderdiğindeki Draper Round Table finansman turunu yönetiyor

Tim Draper’ın liderliğindeki Draper Round Table ve INCE Capital, LunarCrush için 5 milyon dolarlık A Serisi finansman turunu yönetiyor.

Draper Round Table ve INCE Capital, Web3 sosyal medya ve finansal izleme şirketi olan LunarCrush için 5 milyon dolarlık A Serisi finansman turunda ortak liderlik yapıyor.

fon topladi

Finansman turu katılımcıları arasında Draper Associates, Draper Goren Holm, MoonPay ve diğer birçok firma yer alıyor.

LunarCrush, gerçek zamanlı kripto para birimi, NFT ve hisse senedi fiyat dalgalanmalarını sosyal medya unsurlarıyla birleştiriyor.

Tim Draper, açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

“Draper Goren Holm ve Draper Venture Network’ün geri kalanıyla LunarCrush’ın A Serisi’ne katılmaktan mutluluk duyuyoruz. LunarCrush, kripto perakende yatırımcılarına sosyal zeka sağlayarak karar vermelerine yardımcı oluyor. Bu ekip, kripto pazarındaki her dönüm noktasını doğru tahmin etme yetenekleriyle biliniyor ve ayrıca Silikon Vadisi’ndeki değişimleri önceden fark etme avantajına sahipti.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner