Yükleniyor...

Bitcoin cüzdanı Xverse 5 milyon dolar fon topladı

Bitcoin Web3 cüzdan uygulaması Xverse tohum finansman turuna katıldı.

XVerse Research 1 scaled 1

Bitcoin Web3 cüzdan uygulaması Xverse tohum finansman turuna katıldı.

Xverse katıldığı finansman turunda 5 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu. Bu yatırım turunda birçok katılımcı yer aldı.

Xverse, tohum yatırım turunda 5 milyon dolarlık yatırım aldı

Bitcoin Web3 cüzdanı Xverse, tohum finansmanında 5 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu. Bu yatırım turunda, Jump Crypto, Franklin Templeton ve Alliance gibi yatırımcılar yer aldı.

Xverse, BRC-20 token’larını da destekleyen bir Bitcoin cüzdanı olarak öne çıkıyor. Yapılan açıklamaya göre, Xverse tohum finansman turunda 5 milyon dolarlık yatırım aldı. Yatırım turuna Franklin Templeton, Sfermion, Alliance, NGC Ventures ve diğerleri katıldı.

Bu turu yöneten ana katılımcı Jump Crypto oldu. Xverse’in Kurucu ve CEO’su Ken Liao yaptığı açıklamada, Hong Kong merkezli girişimin tohum finansmanına birkaç ay önce başladığını ve “çok yakın bir zamanda” tamamlandığını belirtti. Ancak turun yapısı ve değerlemesi hakkında detaylı bilgi vermekten kaçındı.

Galois Capital Fonlarinin Yarisini Kurtaramadi

Bu tohum turu, Xverse’ün toplam finansmanını 6 milyon dolara çıkardı. Xverse, 2021 yılında kurulduğunda tohum öncesi fon olarak 1 milyon dolar toplamıştı.

Gelecekte, Xverse aynı zamanda Bitcoin Lightning Network’ünü desteklemenin de planları arasında olduğunu aktardı. Bu ağ, daha hızlı ve daha düşük maliyetli Bitcoin işlemleri gerçekleştirmeye olanak tanıyan bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Xverse’in bu finansman turu, bu yılın zorlu finansman ortamında gerçekleşti. Liao, yeni sermaye ile Xverse’in mevcut 13 kişilik ekibini özellikle mühendislerle genişletmeyi hedeflediğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner