Yükleniyor...

Curve Finance, geri iade hakkında açıklama yaptı

Curve Finance, saldırıdan etkilenen fonların yüzde 70'ine yakınını kurtardığını ve geri iadeler üzerinde çalıştıklarını aktardı.

Curve Finance hack

Curve Finance, saldırıdan etkilenen fonların yüzde 70’ine yakınını kurtardığını ve geri iadeler üzerinde çalıştıklarını aktardı.

Kripto sektörü, son Curve Finance hack’ı ile adeta sallanmıştı. Curve Finance hack’ı sonucunda, kripto yatırımcılarının mağduriyeti ortaya çıkmış ve proje sallanmıştı.

Binance, Curve Finance’e yatırım yaparak bir nebze olsun el uzattı. Ayrıca proje geliştirme ekibi, geçtiğimiz gün yaptığı bir paylaşımda etkilenen fonların yüzde 70’ine yakınını kurtardığını açıkladı. Curve Finance, mağduriyet yaşayan müşterilerine geri iade yapabilmek için çözüm araştırıyor.

Curve Finance, mağduriyetleri çözmeyi planlıyor

Geçtiğimiz hafta yaşanan Curve Finance hack’ından sonra proje ekibi çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor. Curve Finance ekibi, hack’ten etkilenen fonların büyük çoğunluğunu kurtardı. Akıllara gelen bir başka soru ise mağduriyet yaşayan kullanıcıların fonlarının akıbeti oldu. Proje ekibi, geçtiğimiz hafta yaptığı bir X paylaşımında, geri iade sürecinin sinyalini verdi.

Curve Finance, hack üzerine yürütülen soruşturmaların devam ettiğini ve oldukça fazla ilerleme kaydedildiğini aktardı. Ekip, etkilenen kullanıcıların orantılı kısımlarını değerlendirme üzerine önceliği ortaya çıkardı. Bu değerlendirme, fon dağıtımının daha adil yapılması için oluşturuldu.

DeFi sektöründe ortaya çıkan her yeni hack hikayesi, sektörün akıbetini sorgulatıyor. Birçok kripto yatırımcısı, düzenlemelerin fayda sağlayacağını düşünmeye başladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner