Yükleniyor...

CZ, Kripto Piyasasına Dair Tahminlerini Açıkladı

Binance CEO'su CZ, kripto para piyasasına dair tahminlerini katıldığı bir YouTube yayınında açıkladı.

CZ

Binance CEO’su CZ, kripto para piyasasına dair tahminlerini katıldığı bir YouTube yayınında açıkladı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, YouTube kanalı Bankless’ta yayınlanan bir sohbette kripto para piyasasındaki çeşitli konular hakkında konuştu. CZ, piyasadaki olası potansiyellere değindi.

Binance CEO’su CZ Kripto Piyasası Tahminlerini Bir YouTube Yayınında Paylaştı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bankless kanalında yayınlanan bir sohbette kripto para piyasasındaki çeşitli konular hakkında konuştu. Milyarder, kripto para birimi endüstrisini internetle karşılaştırdı ve büyük fırsatların NFT’ler ve DeFi gibi başarılı projelerden ortaya çıkacağını belirtti.

Zhao şunları söyledi:

“Kripto para birimleri ve Blockchain benimsenmesinin artması için tek bir sebepten fazlası olduğunu düşünüyorum.”

CZ

ICO’ların 2017’de popüler olduğunu ve 2021’de birçok şeyin olup bittiğini söyleyen Zhao, sektörün büyümesiyle birlikte artık benimsenmeyi artıracak tek bir faktör olmayacağını ifade etti. Ancak Zhao, kripto para birimleri için henüz bir sosyal ağın icat edilmemiş olabileceğini ve atıl durumda olan kullanım durumlarının ortaya çıkabileceğini belirtti.

Zhao ayrıca ödeme sektörünün ilginç olduğunu ve Lightning Network gibi daha hızlı Blockchain’lerin varlığının yanı sıra anında dönüşüm çözümlerinin olduğunu belirtti.

Konuşmasının devamında, Zhao daha farklı konulara da değindi. Rekabetin sektörü büyüttüğünü ve düzenleyici konularda dolaylı işbirlikleri olduğunu vurguladı. FTX’in iflasıyla ilgili olarak ise kendisinin ve sektörün dolandırıcılık operasyonlarından haberi olmadığını söyledi. Ledger cüzdanının son tartışmasıyla ilgili olarak ise kimse para kaybetmediğini ancak durumun hala bir sorun olduğunu da sözlerine ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner