Yükleniyor...

DAO Maker’ın CEO’su, Crypto Zoo’ya Alternatif Oyun Üretti

DAO Maker’ın CEO’su Chris Zaknun, Logan Paul’un Crypto Zoo projesine alternatif bir oyunu 30 günde inşa etti.

degenzoo

DAO Maker’ın CEO’su Chris Zaknun, Logan Paul’un Crypto Zoo projesine alternatif bir oyunu 30 günde inşa etti. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

DAO Maker’ın CEO’su Chris Zaknun, Logan Paul’un NFT oyununa alternatif yaratmak için yapay zeka kullandı. Zaknun, Ocak ayında yaptığı bir paylaşımda: “Crypto Zoo’yu inşa etmek 30 gün sürüyor. Bunu kanıtlamak için inşa edeceğim” ifadelerini kullandı. 

Proje Önümüzdeki Hafta Yayında

Logan Paul, Ağustos 2021’de Crypto Zoo adlı bir proje duyurmuştu. Projenin NFT satışlarında 3 milyon doların üzerinde, token satışında ise on milyonlarca dolar topladığı bildirildi. Ancak, proje söz verildiği gibi gerçekleştirilemedi. Paul geliştiricileri kodu alıp kaçmakla suçlarken, geliştiriciler Paul’ün kendilerine ödeme yapmadığını iddia etti. 

Eleştirmenlerin “dolandırıcılık” olarak nitelediği Crypto Zoo oyunundan esinlenen DAO Maker CEO’su Christoph Zaknun’da Degen Zoo adında yeni bir oyun yarattı. 

Zaknun’un 30 günde oluşturmayı başardığı Degen Zoo’nun test aşamaları tamamlandı. Projenin önümüzdeki hafta yayına alınması bekleniyor. 

Bununla birlikte Degen Zoo, nesli tükenmekte olan canlılara dikkat çekmek amacıyla oluşturulan bir proje. Degen Zoo içerisinde nesli tükenmekte olan 120 farklı türü içeren bir NFT koleksiyonu bulunuyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x