Yükleniyor...

“Denizlerdeki Misak-ı Milli” Haritası NFT’ye Dönüştü

NFT sektörü dünyada ve Türkiye'de popüler olmaya ve benimsenmeye devam ediyor.

denizlerdeki misak i milli haritasi nftye donustu

NFT sektörü dünyada ve Türkiye’de popüler olmaya ve benimsenmeye devam ediyor. Türkiye’de siyasi alanda kendine yer bulan NFT’ler her geçen gün daha çok kişiye ulaşmaya başladı. Bununla birlikte NFT’ye ilgi de arttı. Bu kez Ege Denizi’ndeki 12 adayı içine alan “Denizlerdeki Misak-ı Milli” haritası NFT oldu.

12 Adayı İçine Alan Harita NFT’ye Dönüştü

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz günlerde paylaştığı Ege Denizi’ndeki 12 adayı içine alan “Denizlerdeki Misak-ı Milli” haritası Ethereum Blockchainde NFT olarak yer alacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Ülkü Ocakları, 1522 kişiye NFT olan haritanın ücretsiz olarak yollanacağı belirtti.

denizlerdeki misak i milli haritasi nftye donustu

Sözcü‘de yer alan habere göre, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, resmi Twitter hesabı üzerinden konuya ilişkin duyuru yaptı. Ahmet Yiğit Yıldırım, paylaşıma yorum yapan 1522 kişinin Ethereum adresine haritanın NFT olarak yollanacağını açıkladı.

Başkan Ahmet Yiğit Yıldırım, “Denizlerdeki Misak-ı Milli” NFT haritasının 12 adayı içine alacak şekilde hazırlanması hakkında şöyle konuştu:

Ülkü Ocakları olarak hazırladığımız ‘Denizlerdeki Misak-ı Milli’ haritamız, NFT şeklinde düzenlenmiştir. Metamask cüzdan adresini Ülkü Ocakları Haritası etiketiyle yorum olarak yazan 1522 kişiye bu haritamızı hediye ediyoruz. Türk milletinin denizlerdeki ‘Kızıl Elma’sının vücut bulduğu Ülkü Ocakları Haritası; sahil güvenliğimizi, Türk milletinin haklı çıkarlarını ve 1522’den gelen tarih şuurumuzu göstermekle birlikte 12 Adayı içine alacak şekilde hazırlanmıştır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner