Yükleniyor...

Duayen İsim Selcoin’den, Altcoin’lerde Boğa Sinyali Çıkışı

Türk kripto para topluluğu deyince, akla gelen ilk isimlerden Selcoin; altcoin'lere ve yatırım taktiklerine dair açıklamalarda bulundu.

bull

Türk kripto para topluluğu deyince, akla gelen ilk isimlerden Selcoin; altcoin’lere ve yatırım taktiklerine dair açıklamalarda bulundu.

Dün (06.06.2020) akşam saatlerinde Twitter’dan açıklamalar yapan analiz, daha önce paylaştığı altcoin grafikleri gibi, şimdi de XRP grafiğini paylaşarak yorumladı.

“Altcoin’lerde Boğa Emaresi”

Önde gelen kripto para analisti, bu sefer de XRP’ye dair grafiği paylaşınca, kimi takipçileri analistin sonunda XRP analizi yaptığını söyleyerek sevinçlerini dile getirdi. Selcoin bu konuda şu yorumu yaptı:

“Altcoinlerde boğa emareleri görüyorum. Önümüzdeki hafta bu konuda daha net yazacağım. Litecoin ve Neo yazmıştım Nano grafiği paylaşmıştım en son. Şimdi de aynı kulvardan $XRP grafiği paylaşıyorum. ‘Takip ediniz’ Kırmızı trend destektir. Rüzgarı yakalarsa 0,35 cent hedefi olur.”

Tek Ürüne ‘All In’ Önermiyorum!

Ünlü kripto para trader’ı ve analist, daha önce yaptığı uyarısını yineleyerek bir sepet oluşturulmasını ve tek bir ürüne tüm yatırımın yapılmaması gerektiğini belirtti.

“Hareket gördüğüm alanlarda coin, altın, dolar, gümüş ,borsa vs fikirlerimi yazıyorum. Azar azar toplarsanız güzel bir aşure yaparsınız ve riskinizi dağıtırsınız. Kâr gelenleri toplarsınız. Hamları bekletirsiniz. Çürüyenleri atarsınız. Tek ürüne ‘all in’ asla önermiyorum.”

Analist ayrıca yüksek kaldıraçlı işlemleri de tavsiye etmediğini belirterek, 2x-3x’ten fazla kaldıraçlı işlemleri riskli bulduğunu ve 10x gibi işlemleri yüksek bulduğunu da sözlerine ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner