Yükleniyor...

ECB Başkanı Lagarde Kandırıldı! CBDC için Şok İtiraf!

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, sahte Volodimir Zelenski ile yaptığı röportajda, dijital euronun insanları kontrol edeceğini söyledi.

lagarde cbdc

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, sahte Volodimir Zelenski ile yaptığı röportajda, dijital euronun insanları kontrol edeceğini söyledi.

Kripto endüstrisinde bomba etkisi yaratan bir video viral oldu. Bu videoda, ECB Başkanı Lagarde‘nin, karşısında Ukrayna devlet başkanı Volodimir Zelenski olduğunu düşünerek röportaj gerçekleştirdiği gözlemlendi. Zelenski kimliğini kullanan bir kişi tarafından işletilen Lagarde, bu röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Lagarde, dijital euronun insanların yapabileceği ödemeleri ve işlemleri kontrol altına almak için “sınırlı” bir şekilde kullanılacağını açıkladı. Bu röportaj ile Lagarde, kripto endüstrisinin yoğun tepkilerine maruz kaldı.

Christine Lagarde: CBDC ile Kontrol Sağlanacak

Kendisini Ukrayna devlet başkanı Volodimir Zelenski olarak tanıtan bir kişi, Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde ile röportaj gerçekleştirdi. Karşısında Zelenski’nin olduğunu sanan Lagarde, dijital euro konusunda çarpıcı bir itirafta bulundu.

Lagarde, Rusya‘nın adını da geçirerek, dost olmayan ülkelerin para birimlerine bağımlı olunmaması gerektiğini belirtti. ECB Başkanı, dijital euro ile ilerlenilmesi gerektiğini savundu.

İşletilen Lagarde, karşısındaki kişinin Zelenski olduğunu düşündüğü için samimi açıklamalarda bulundu. Karşıdaki kişinin Bitcoin‘den bahsetmesinin ardından ise Lagarde‘nin gülümsediği gözlemlendi.

Sahte Zelenski, Avrupalı protestocuların bir CBDC ile kontrol edilmek istemediklerini iletti. Lagarde‘nin buna yanıtı, “Tamamen haklısınız. Ancak, kontrol olacak, bu kontrol sınırlı miktarda olacak.” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner