Yükleniyor...

Ethereum Shangai’nin Artık Resmi Bir Tarih Hedefi Var

Ethereum'un Shangai yükseltmesi için geliştiriciler resmi bir tarih hedefinde hemfikir oldular.

ethereum shapella

Ethereum’un Shangai yükseltmesi için geliştiriciler resmi bir tarih hedefinde hemfikir oldular.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Blockchain sektörünün öncülerinden Ethereum‘un Shangai yükseltmesi için resmi bir tarih hedefi verildi. Ethereum geliştiricileri 12 Nisan tarihini Shangai yükseltmesi için hedef tarih belirlediler.

Etheruem Shangai Yükseltmesi İçin Hedef Tarih 12 Nisan

Ethereum geliştiricileri, stake edilmiş ETH çekilmesini sağlayacak uzun zamandır beklenen yükseltme Shangai için 12 Nisan’da hemfikir oldular. Tarih, GitHub’daki geliştiriciler tarafından onaylandıktan sonra kesinlik kazanmış olacak.

Ethereum geliştiricileri, All Core Developers Execution Layer #157 çağrısı sırasında uzun zamandır beklenen Shangai hard fork’u için 12 Nisan olarak bir hedef tarih belirlediler.

Ethereum Projesi Akula Rafa Kalkiyor

Doğru adıyla “Shapella” olarak adlandırılan Shangai yükseltmesi, Ethereum‘un bir hisse ispatı (PoS) ağına tam geçişinin tamamlanması olacak. Ağ yükseltmesi sonunda stake edilmiş ETH çekilmesi mümkün kılınacak.

Tarih, geliştiriciler tarafından ve GitHub aracılığıyla onaylandıktan sonra, 12 Nisan’da veya ona yakın bir tarihte gerçekleşecek olan epoch 620,9536, Şangay yükseltmesi için kesin olarak belirlenecek. Ki bu da, Şangay’ın geliştiricilerin Mart 2023 için ilk hedefinden biraz gecikeceği anlamına geliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x