Yükleniyor...

Floki, Binance US’de Listelendi

Floki resmi Twitter hesabından Binance'in ABD kolunda listelendiğini duyurdu.

floki inu memecoin

Floki resmi Twitter hesabından Binance’in ABD kolunda listelendiğini duyurdu.

Kripto para topluluğunun sevdiği memetoken’lardan olan Floki Binance’in ABD kolunda listelendiğini duyurdu. Proje resmi Twitter hesabından paylaşım yaptı.

Dogecoin, Shiba İkilisinin Üçüncüsü Floki Binance.US’de Listelendi

Binance.US’in resmi Twitter hesabı FLOKI listelemesini duyurdu. Floki Inu’nun resmi Twitter hesabı da duyuruyu paylaştı.

Binance’in hesabı Tweet’inde şunları yazdı:

“BinanceUS ‘de FLOKI için alım satımlar şimdi açık! RealFlokiInu
ekosistemi, Play-to-Earn oyunu, FlokiFi (DeFi), Floki ön ödemeli kart (Visa/Mastercard) ile NFT koleksiyonları ve alım satım platforumunu kullanıcılarına sunuyor.”

Tweet’i alıntılayarak paylaşan Floki Inu’nun hesabı da şunları yazdı:

“Floki artık BinanceUS’te yayında Bu, Floki’yi daha da kullanılabilir kılan ve memecoin üçlemesini $DOGE ve $SHIB ile kesin bir şekilde tamamladığımızı açıkça ortaya koyan büyük bir haber!”

Gelişmelerin ardından FLOKI yaklaşık olarak yüzde 72 yükseldi ancak ardından bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte FLOKI’nin resmi Twitter hesabı kripto paranın alım satımı yapılan en çok ikinci token olduğunu yazdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner