Yükleniyor...

FTX EU’dan Avrupalı Kullanıcılara Ödeme Hamlesi

FTX'in Avrupa şubesi FTX EU, Avrupalı müşterilerin para çekme talepleri göndermelerine olanak sağlayan bir web sitesi başlattı.

ftx

FTX’in Avrupa şubesi FTX EU, Avrupalı müşterilerin para çekme talepleri göndermelerine olanak sağlayan bir web sitesi başlattı.

FTX EU, Kıbrıs düzenleyici kurumu tarafından 2022 yılının Mart ayında, yani FTX’in kasım ayında çökmesinden yaklaşık yedi ay önce onaylanmıştı. Finance Magnates’te yer alan bir habere göre, yeni web sitesinin alan adı belirlendi. “ftxeurope” şeklinde belirlenen alan adının, Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından onaylandığı bildiriliyor. FTX Europe tarafından alınan bir mail’e göndermede bulunan raporda, yeni internet sitesinin durumdan etkilenen müşterilere geri ödeme yapma harici herhangi bir hizmette bulunmayacağı belirtildi.

afda9d21 c4e5 4133 96fa 3bf5d61e1bf8

İnternet Sitesiyle İlgili Rapor Paylaşıldı

FTX EU’nun, Avrupalı müşterilerine para çekmelerini sağlayan internet sitesiyle ilgili raporlar sunuldu. Raporda genel olarak şu ifadelere yer verildi; “Yeni etki alanımız olan www.ftxeurope.eu’nun, sizin de iyi tanımladığınız gibi, düzenleyicimiz CySEC tarafından onaylandığını lütfen unutmayın. Web sitesi yalnızca tüm FTX EU LTD müşterilerinin FIAT bakiyelerini talep edebilmeleri için kullanılacaktır. EU kullancılarının para çekme talepleri harici herhangi başka bir hizmet verilmeyecektir.

FTX EU’nun duyuruyu yayınlamasından sonra Avrupa taraflı FTX kullanıcılarında da canlılık görüldü. Sosyal medyada da giderek artan FTX konusu, böylesine karışık bir gündemde kendini yer edindi. Avrupalı FTX kullancıları, şuan için gelebilecek yeni haberlere odaklanmış durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner