Yükleniyor...

Grayscale Bu 6 Altcoin İçin Yeni Fon Başlatabilir

Lider dijital varlık yöneticisi Grayscale, Chainlink (LINK) ve Tezos (XTZ) gibi önde gelen altcoin’lerin de dahil olduğu 6 altcoin için yeni fon hazırlığında olabilir

grayscale bu 6 altcoin icin yeni fon baslatabilir

Lider dijital varlık yöneticisi Grayscale, Chainlink (LINK) ve Tezos (XTZ) gibi önde gelen altcoin’lerin de dahil olduğu 6 altcoin için yeni fon hazırlığında olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir The Block haberine göre, geçtiğimiz aylarda Grayscale’in yasal temsilcisi olan Delaware Trust Company, Chainlink (LINK), Tezos (XTZ), Basic Attention Token (BAT), Decentraland (MANA), Livepeer (LPT) ve Filecoin (FIL) için başvuruda bulundu. Ekim ayında gerçekleştirilen Filecoin (FIL) başvurusu dışındaki diğer tüm başvurular Aralık ayında yapıldı.

Grayscale Investments CEO’su Michael Sonnenshein ise, Grayscale’in bazen bu türden başvurular yaptığını ancak bu başvuruların her zaman o ürünü piyasaya sürmekle sonuçlanmadığını söyledi:

“Grayscale her zaman yatırımcı taleplerini karşılayan ürünler sunmak için fırsatlar arar. Ara sıra rezervasyon başvurusu yaparız, ancak bu yeni bir ürün piyasaya sunacağımız anlamına gelmez. Grayscale, yeni ürünler sunduğunda bunu müşterilerine duyurdu ve duyurmaya da devam edecek.”

Grayscale, 25 milyar dolardan fazla varlığı yöneten dünyanın en büyük dijital varlık yöneticisidir. Şirketin Bitcoin (BTC) fonu, 21 milyar doları aşan değeriyle, şirketin yönetimi altında olan miktarın aslan payını oluşturuyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x