Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Grayscale Bu 6 Altcoin İçin Yeni Fon Başlatabilir

Grayscale Bu 6 Altcoin İçin Yeni Fon Başlatabilir

ABONE OL:google-news

Lider dijital varlık yöneticisi Grayscale, Chainlink (LINK) ve Tezos (XTZ) gibi önde gelen altcoin’lerin de dahil olduğu 6 altcoin için yeni fon hazırlığında olabilir.

Bir The Block haberine göre, geçtiğimiz aylarda Grayscale’in yasal temsilcisi olan Delaware Trust Company, Chainlink (LINK), Tezos (XTZ), Basic Attention Token (BAT), Decentraland (MANA), Livepeer (LPT) ve Filecoin (FIL) için başvuruda bulundu. Ekim ayında gerçekleştirilen Filecoin (FIL) başvurusu dışındaki diğer tüm başvurular Aralık ayında yapıldı.

Grayscale Investments CEO’su Michael Sonnenshein ise, Grayscale’in bazen bu türden başvurular yaptığını ancak bu başvuruların her zaman o ürünü piyasaya sürmekle sonuçlanmadığını söyledi:

“Grayscale her zaman yatırımcı taleplerini karşılayan ürünler sunmak için fırsatlar arar. Ara sıra rezervasyon başvurusu yaparız, ancak bu yeni bir ürün piyasaya sunacağımız anlamına gelmez. Grayscale, yeni ürünler sunduğunda bunu müşterilerine duyurdu ve duyurmaya da devam edecek.”

Grayscale, 25 milyar dolardan fazla varlığı yöneten dünyanın en büyük dijital varlık yöneticisidir. Şirketin Bitcoin (BTC) fonu, 21 milyar doları aşan değeriyle, şirketin yönetimi altında olan miktarın aslan payını oluşturuyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar