Yükleniyor...

Günün En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi Polygon (MATIC) Oldu

Polygon (MATIC), son 24 saatte %35 oranında değer kazanarak, günün en çok kazandıran kripto para birimi oldu.

Polygon MATIC

Polygon (MATIC), son 24 saatte %35 oranında değer kazanarak, günün en çok kazandıran kripto para birimi oldu. MATIC, son 7 günde %30, son 1 saatte ise %5 oranında artış gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MATIC, bu kazancıyla beraber 1 dolarlık seviyeyi de aşmayı başardı. Analistler 1 dolar seviyesinin önemli olduğunu dile getiriyordu.

Ekran Resmi 2021 05 09 19.14.21

Yerli analistlerden Kripto Baykuş, MATIC’le ilgili olarak yaptığı analizinde, kaçıranların retest seviyesini bekleyebileceğini söyledi. Analist ayrıca grafik paylaşarak alanların takip edeceği hedefleri de açıkladı:

Bir diğer analist Türk Elit ise MATIC’le ilgili olarak 1.45 dolar seviyesini hedef olarak belirledi. Analist MATIC’in 0.94 dolarlık direnci kırmasıyla beraber bayrak boyu kadar yukarıyı hedefleyebileceğini dile getirdi.

Polygon (MATIC) Nedir?

Polygon (MATIC), Ethereum için çok zincirli bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon Network’e güç veren bir Ethereum tabanlı token’dır. Polygon, Ethereum ana zinciriyle birlikte çalışan blok zincirleri olan Layer 2 yan zincirlerini kullanarak Ethereum üzerinde daha hızlı ve daha ucuz işlemler sağlamayı hedefliyor.

Kullanıcılar, bir Polygon köprüsü akıllı sözleşmesine Ethereum token’ları yatırabilir, Polygon yan zinciri içinde onlarla etkileşime girebilir ve daha sonra gerekirse Ethereum ana zincirine geri çekebilir. MATIC token’ı, işlem ücretlerini ödemek ve proof of stake konsensüsüne katılmak için kullanılır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Baver avcı
Baver avcı
1 yıl önce

Guzel bir ste

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x