Yükleniyor...

Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 3 Mart 2024

Bitcoin'in (BTC) 61 bin dolar civarında fiyatlamasıyla birlikte volatil hareketlerine devam altcoin'lerde son durum ne?

memecoin grafik yükseliş

Bitcoin‘in (BTC) 61 bin dolar civarında fiyatlamasıyla birlikte volatil hareketlerine devam altcoin’lerde son durum ne?

Henüz 60.000 doları aşağı yönlü kırmayan Bitcoin (BTC), altcoin’lere güven aşılamaya devam ediyor. İlk olarak sert yükselen memecoin’ler, daha sonrasında satış görerek alt seviyelere çekildi. Kendisini gösteremeyen projeler ise memecoin’lerden çıkışları fırsat bilerek, ön plana çıktılar. Özellikle de BTC hardfork’larından olan Bitcoin Cash‘in (BCH) fiyat hareketleri dikkatlerden kaçmadı.

Kazanan kripto paralar listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 25,71 artış gösteren Axelar (AXL) zirveye oturdu. Yüzde 17,42’lik artışla Bitcoin Cash (BCH) ikinci sırada, Dogwifhat (WIF) yüzde 16,40’lik artışla üçüncü sırada, yüzde 14,44’lük artışla Theta Network (THETA) dördüncü sırada yer aldı. Son sıraya ise yüzde 11,91’lik yükselişiyle Cronos (CRO) yerleşti.

en cok yukselen grafik

Kaybeden kripto paralar listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Bonk (BONK) yer aldı. BONK, son 24 saatte yüzde 16,24 düşerek zirveye yerleşti. Ardından Pepe (PEPE) geldi. PEPE, son 24 saatte yüzde 13,45 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 11,43’lük düşüşle Beam (BEAM), dördüncü sırada yüzde 11,43’lük düşüşle Chiliz (CHZ) ve son olarak beşinci sırada yüzde 6,18’lik düşüşle Bittensor (TAO) yer aldı.

en cok dusenler grafik

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner