Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (29 Haziran- 5 Temmuz)

Piyasa değeri bakımından ilk 25 kripto parayı incelediğimiz, haftanın en çok kazandıran kripto paraları serimiz hız kesmeden devam ediyor.

haftanin en cok kazandiran kripto paralari

Piyasa değeri bakımından ilk 25 kripto parayı incelediğimiz, haftanın en çok kazandıran kripto paraları serimiz hız kesmeden devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu hafta özellikle son bir aydır haftanın en çok kazananları arasında bir numarada yer alan Waltonch (WTC), liderlik koltuğunu VeChain’e (VET) kaptırdı. VeChain bu hafta iyi bir çıkış yakalayarak, haftayı %59.47 değer kazancı ile kapattı. WTC ise yine birçok kripto paraya göre iyi bir kazanç elde ederek, %27.87 değer kazancı kaydetti. Listenin üç numarasında ise Cardano (ADA) yer alıyor. ADA, %19.44 prim yaparak yatırımcısının yüzünü güldürdü diyebiliriz.

Piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin (BTC) ise bu hafta da bir kırılma yaşamadı ve haftayı %0.90 değer kaybı ile kapatarak, kısmen de olsa yatay ticaretini devam ettirdi.

Piyasa değeri bakımından ikinci sırada yer alan Ethereum (ETH) ise, %0.18 değer kaybı ile bu hafta da mevcut fiyatını korumayı tercih etti.

Piyasa değeri bakımından ilk 25’de yer alan kripto paraların haftalık, günlük değişimlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.