Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (29 Haziran- 5 Temmuz)

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (29 Haziran- 5 Temmuz)

ABONE OL:google-news

Piyasa değeri bakımından ilk 25 kripto parayı incelediğimiz, haftanın en çok kazandıran kripto paraları serimiz hız kesmeden devam ediyor.

Bu hafta özellikle son bir aydır haftanın en çok kazananları arasında bir numarada yer alan Waltonch (WTC), liderlik koltuğunu VeChain’e (VET) kaptırdı. VeChain bu hafta iyi bir çıkış yakalayarak, haftayı %59.47 değer kazancı ile kapattı. WTC ise yine birçok kripto paraya göre iyi bir kazanç elde ederek, %27.87 değer kazancı kaydetti. Listenin üç numarasında ise Cardano (ADA) yer alıyor. ADA, %19.44 prim yaparak yatırımcısının yüzünü güldürdü diyebiliriz.

Piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin (BTC) ise bu hafta da bir kırılma yaşamadı ve haftayı %0.90 değer kaybı ile kapatarak, kısmen de olsa yatay ticaretini devam ettirdi.

Piyasa değeri bakımından ikinci sırada yer alan Ethereum (ETH) ise, %0.18 değer kaybı ile bu hafta da mevcut fiyatını korumayı tercih etti.

Piyasa değeri bakımından ilk 25’de yer alan kripto paraların haftalık, günlük değişimlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Semih Alkan
Semih Alkan
Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

Öne Çıkan Başlıklar