Yükleniyor...

Haftanın En Çok Yükselen Kripto Para Birimleri! 11 Aralık 2022

CoinGecko verilerine göre Top 100 içerisinde yer alan ve bu hafta en çok yükselen kripto para birimleri hangileri oldu?

Haftanin En Cok Yukselen Kripto Para Birimleri 11 Aralik 2022

CoinGecko verilerine göre Top 100 içerisinde yer alan ve bu hafta en çok yükselen kripto para birimleri hangileri oldu?

FTX krizinin beraberinde getirdiği hareketlilik piyasadaki varlığını korumaya devam ediyor. Kriz etkilerinin yayılması ve yeni güncellemelerin yapılmasıyla bazı kripto para birimleri ön plana çıkıyor.

Haftanın Top 100 İçerisinde En Çok Yükselen Kripto Para Birimleri

1-OKC (OKT)

okt fiyat grafigi 11 arali

Hafta sonlarına doğru yükseliş yakalayan OKT, yüzde 27,2’lik bir büyümeyle haftanın en çok değerlenen kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Haftaya 17,46 dolarla başlayan OKT’nin güncel fiyatı 21,93 dolara yükseldi.

2-Frax Share (FXS)

frax share 11 aralik fiyat

Frax Share, son 7 günde yüzde 24,4’lük büyüme gösterdi. Şu anki fiyatı 5,99 dolar. Fiyat hareketi, hacmin ortalama seviyesinin altında olması ve token’ın piyasa değerinin artmasıyla aynı zamana denk geldi.

3-Stacks (STX)

stacks fiyat 11 aralik

NFT alanındaki önde gelen kripto para birimlerinden STX’in bu hafta kaydettiği büyüme yüzde 21,0 oldu. Güncel fiyatı 0,30 dolar.

4-Axie Infinity (AXS)

axie infinity fiyat 11 arlaik

Axie Infinity’nin yerel token’ı AXS, son 7 günlük periyotta 6,80 dolardan 8,28 dolara kadar çıkarak yüzde 22,3’e yakın artış yaşadı ve haftanın en çok değer kazanan kripto para birimlerinden oldu.

5-NEO (NEO)

neo fiyat 11 aralik

Neo (NEO) kendisini hızla büyüyen bir blockchain ekosistemi olarak konumlandırırken, yatırımcılar bu kripto para birimiyle ilgileniyor gibi görünüyor. Hafta içerisinde ralliye başlayan NEO’nun fiyatı, gösterdiği toplam yüzde 14,8’lik büyümeyle birlikte 7,87 dolara yükseldi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x