Yükleniyor...

İbre tersine döndü: Ünlülerin token’ları düşüşte

JENNER, DAVIDO ve RICH dahil olmak üzere ünlülerin desteklediği token'ların çoğunluğu zirveden bu yana en az yüzde 66 değer kaybetti.

iggy

JENNER, DAVIDO ve RICH dahil olmak üzere ünlülerin desteklediği token’ların çoğunluğu zirveden bu yana en az yüzde 66 değer kaybetti.

Fakat bir token bu eğilimi tersine çevirdi ve hala tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeye devam ediyor.

Geçen haftaki en çok dikkat değer ünlü token’larından biri, Amerikalı medya kişiliği Caitlyn Jenner’ın “JENNER” oldu. Pek çok kişi başlangıçta token’ın X hesabı hacklemesinin parçası olduğunu düşündü.

düşüş altcoin token

Ünlü token’larında büyük bir hareketlilik var

JENNER, insanlar internette token’ın gerçekten ünlü tarafından piyasaya sürülüp onaylanıp desteklenmediğini tartışırken, ilk 24 saat içinde 30 milyon dolarlık piyasa değerine ulaştı. Bununla birlikte, bizzat Jenner tarafından bunun yasal olduğu açıklanmasına rağmen, o zamandan bu yana yüzde 79 düştü .

Jenner token’ı hala 6,1 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ancak geçen hafta pek fazla volatilite yaşamadı. Amerikalı Rapçi Rich the Kid’in “RICH” token’ı da geçen hafta piyasaya sürüldüğünde memecoin yatırımcılarının dikkatini çekti. Token o zamandan beri 678.000 dolarlık piyasa değerine düştü.

Nijeryalı şarkıcı David Adedeji Adeleke Oon tarafından başlatılan Timeless Davido (DAVIDO) adlı başka bir token, 30 Mayıs’ta 0,0033 doları gördükten sonra yüzde 66 düşerek 0,0011 dolara geriledi.

Boks efsanesi Floyd Mayweather ve Amerikalı rapçiler Moneybagg Yo (SPEAK) ve Trippie Red (BANDO) ile bağlantılı token’lar, yüzde 90 civarında düşen ünlülerle ilgili diğer projeler arasında yer alıyor.

Bu arada, rapçi ve model Iggy Azalea tarafından 29 Mayıs’ta piyasaya sürülen token, “MOTHER”, bu kategoride sağlam durmayı başaran tek proje oldu.

Anne Iggy,  6 Haziran’da 134 milyon dolarlık piyasa değerine yükseldi ve bunu yaparak tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,1272 doları belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner