İki Yetkili İsimden Çarpıcı FTX Yorumu Geldi • Coinkolik
Yükleniyor...

İki Yetkili İsimden Çarpıcı FTX Yorumu Geldi

Milyarder girişimci Mark Cuban ve eski SEC yetkilisi John Reed Stark, FTX'in çöküşü ve alacaklılar konusunu bir kez daha değerlendirdi.

FTX 1

Milyarder girişimci Mark Cuban ve eski SEC yetkilisi John Reed Stark, FTX’in çöküşü ve alacaklılar konusunu bir kez daha değerlendirdi.

Girişimcilerin popüler isimlerinden Mark Cuban ve eski Menkul Kıymetler (SEC) yetkilisi John Reed Stark, FTX’in çöküşü ve alacaklılar için imin sorumlu olacağı konusunda bir kez daha karşı karşıya geldi. Hararetli geçen tartışmada Cuban, SEC’in açık düzenlemeler koyması durumunda kimsenin para kaybetmeyeceğini savundu.

FTX 22Kaybolan22 Paranin Pesinde

Karşıt Görüşler Paylaşıldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cuban, SEC‘in Japonya’nın kripto düzenleme yaklaşımını benimsemesi durumunda ABD’li müşterileri FTX’ten kurtarabileceğini düşünüyor. Fakat eski SEC yetkilisi olan Reed Stark, aynı fikirde değil. Stark daha önce, merkez bankası dijital para birimleri de dahil olmak üzere kripto para birimi ve stablecoin’lerin hiçbir sorunu çözmediğini ve kripto endüstrisinin diğer şeylerin yanı sıra düzenleyici gözetim, tüketici korumaları ve denetimler olmadan çalıştığını öne sürdü.

Cuban ise, Japon düzenleyicilerin giderek Web3 taraflı bir yargı alanı ve doğru bir düzenleyici örneği olduğunu savunarak görüşlerini şu şekilde ifade etti;

“FTX çöktüğünde, FTX JAPONYA’DA KİMSE PARA KAYBETMEDİ”.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x