NFT Show Europe, İspanya'da Web3 Rüzgarı Estirecek • Coinkolik
Yükleniyor...

NFT Show Europe, İspanya’da Web3 Rüzgarı Estirecek

Web3'ün geleceğini şekillendiren büyük markalara ve liderlere ev sahipliği yapan NFT Show Europe, 14-15 Temmuz tarihlerinde İspanya'da gerçekleşecek.

NFT Ispanya

Web3‘ün geleceğini şekillendiren büyük markalara ve liderlere ev sahipliği yapan NFT Show Europe, 14-15 Temmuz tarihlerinde İspanya’da gerçekleşecek.

NFT Show Europe, birbirinden önemli konuklarıyla, 14-15 Temmuz tarihlerinde İspanya‘nın Valensiya kentine geliyor. Bu etkinlikte, 50’den fazla konuşmacı yer alacak. Ayrıca, etkinlikte 20’den fazla sanatçının rüzgarı esecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT Show Europe etkinliğinde, Square Enix, Decentraland, UNICEF, Epic Games, MetaversX, Vogue Business, Activision Blizzard, Alpine, Animoca Brands, Orange, Lama Technology, Superchief Gallery NFT, fxhash ve daha fazlası bulunuyor.

NFT Show Europe, Web3’e Perde Aralıyor

NFT Show Europe, Web3 ve blockchain üzerine düzenleyeceği iki günlük etkinlikte, önemli konukları ağırlayacak.

İki gün sürecek olan etkinlik, katılımcılara en son teknolojik uygulamalar, dijital sanat ve NFT projelerinin yer aldığı sergiyle farklı bir deneyim sunacak.

İspanya‘da Web3 rüzgarı estirecek olan NFT Show Europe etkinliğinde, 30’dan fazla konuşmacının panel programında ise önemli detaylar yer alıyor. Alpine’in yolculuğu Web3 ve Espor Başkanı Guillaume Vergnas sunumuyla katılımcılara aktarılacak.

Diğer taraftan, Birleşmiş Milletler UNICRI Yapay Zeka ve Robotik Merkezi Başkanı Irakli Beridze, Sanal Gerçeklikten Gerçek Dünya Etkisine: Kolluk Kuvvetleri ve İnsan Hakları için Metaverse‘in Fırsatları ve Zorlukları adlı paneli sunacak.

Etkinlikte yer alan önemli konulardan birisi de Decentraland ve Metaverse Architects sponsorluğunda tam kapsamlı iki günlük Yapay Zeka İnovasyon Hackathonu olacak.

Ayrıca etkinlikte, NFT sergileri ve katılımcıların kaynaşması için çeşitli aktiviteler düzenlenecek. Son olarak, NFT Show Europe, Lama Technology ve Alpine NFT sponsorluğunda düzenlenecek bir Kapanış Partisi ile son bulacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x