Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri İrlanda Merkez Bankası Başkanı: Bitcoin Yatırımcıları Tüm Paralarını Kaybedecek

İrlanda Merkez Bankası Başkanı: Bitcoin Yatırımcıları Tüm Paralarını Kaybedecek

ABONE OL:google-news

İrlanda Merkez Bankası Başkanı Gabriel Makhlouf, Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesi tarafından yapılan uyarıyı yineleyerek Bitcoin’e yatırım yapanların her şeyini kaybedeceğini iddia etti. Gabriel Makhlouf şunları kaydetti:

Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesi‘nin birkaç hafta önce söylediği gibi Bitcoin‘e yatırım yapanlar tüm paralarını kaybedecekler. Benim görüşüm kesinlikle bu şekilde.

İnsanların neden bu tür varlıklara yatırım yaptığını anlamadığını belirten Gabriel Makhlouf, merkez bankalarının görevinin “tüketicilerin korunduğundan emin olmak” olduğunu da sözlerine ekledi. Gabriel Makhlouf’in açıklamalarından bir kesit şu şekilde:

Şahsen, insanların neden bu tür varlıklara yatırım yaptığından emin değilim, bunları açıkça varlık olarak değerlendiriliyorlar. Bizim buradaki rolümüz tüketicilerin korunduğundan emin olmak.

Öte yandan Gabriel Makhlouf’un meslektaşı İngiltere Merkez Bankası Başkanı Andrew Bailey geçtiğimiz günlerde Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin çok uzun ömürlü olmayacağını açıklamıştı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar