İşbirliği duyurusu sonrası AVAX yüzde 29 yükseldi • Coinkolik
Yükleniyor...

İşbirliği duyurusu sonrası AVAX yüzde 29 yükseldi

Avalanche (AVAX) son 24 saatte yüzde 29'un üzerinde etkileyici bir artış kaydederek 24 dolara iğne attı ve böylece 15 ayın zirvesine ulaşmış oldu.

avax

Avalanche (AVAX) son 24 saatte yüzde 29’un üzerinde etkileyici bir artış kaydederek 24 dolara iğne attı ve böylece 15 ayın zirvesine ulaşmış oldu.

İşbirliği duyurusu etki etti

Avalanche’ın fiyatındaki bu önemli yükseliş, Onyx, JPMorgan ve Apollo Global arasında yakın zamanda yapılan bir işbirliği duyurusundan kaynaklı gerçekleşti. Bu işbirliği, Onyx’i izinli bir Avalanche Evergreen Alt Ağı’na bağlayarak LayerZero Labs’ı entegre etmeyi amaçlayan Project Guardian’ın bir parçası olarak geliştirildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Birincil hedef, WisdomTree Prime için fon aboneliklerini ve ödemeleri kolaylaştırmak oldu. Bu, varlık ve varlık yönetimi endüstrisinin yeniden şekillendirilmesinde ileriye doğru atılmış önemli bir adımı temsil etmektedir.

Onyx ve Apollo Global tarafından blokzincir teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen başarılı test, otomatik portföy yönetimi potansiyelini ortaya koydu.

Avalanche Evergreen Alt Ağlarının ve özelleştirilmiş blok zincirlerinin entegrasyonu, Ava Labs’ın Avalanche platformunun sunduğu benzersiz özellikler aracılığıyla küresel varlıkları dijitalleştirmeye yönelik daha geniş vizyonuyla uyumlandı.

AVAX, 18,36 dolardan 23,95 dolara yükselen yükseliş momentumunu sürdürürken, günlük işlem hacmi yüzde 110’un üzerinde kayda değer bir artış göstererek 1,7 milyar dolara ulaştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x