Yükleniyor...

Joe Biden’ın oğlu suçlu bulundu: Bu memecoin’ler hareketlendi!

Joe Biden ve Donald Trump'ın etrafında şekillenen yeni akımlardan Siyasi Finans (PolitiFi), Hunter Biden'ın suçlu bulunmasıyla hareketlendi.

joe biden kripto memecoin

Joe Biden ve Donald Trump‘ın etrafında şekillenen yeni akımlardan Siyasi Finans (PolitiFi), Hunter Biden’ın suçlu bulunmasıyla hareketlendi.

CoinGecko’ya göre Siyasi Finans kategorisinde yer alan memecoin’lerin piyasa değeri son 24 saatte yüzde 13’ün üzerinde düştü. Bu süreçte Bitcoin (BTC) yaklaşık yüzde 4 değer kaybederken Ether (ETH) yüzde 5,4 düşüş yaşadı.

joe biden kripto memecoin altcoin

Politik memecoin’lerde sert fiyat hareketleri görüldü

Görevdeki ABD başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın suçlu bulunması, FreeTrump’ta (TRUMP) son 24 saatte yüzde 45’lik bir düşüşe yol açtı. Piyasa değeri açısından en büyük PolitiFi coin’i MAGA (TRUMP) yüzde 13 düşüş yaşadı. Bu token’ların herhangi bir siyasi figürle resmi bir bağlantısı yok.

Hunter Biden suçlu bulundu, adını taşıyan memecoin yükseldi

Suçlu kararının 12 Haziran’da açıklanmasıyla, Solana merkezli Hunter Boden (HUNTERBODEN) son 24 saatte yüzde 30’dan fazla artışla 0,001514 dolara gelerek ilgi topladı. 2024’ün en popüler mecoin’lerinden biri olan Jeo Boden (BODEN), yüzde 5,5 düşüşle 0,1855 dolara geriledi.

ABD seçimlerinin yaklaşmasıyla giderek kızışan Joe Biden – Donald Trump çekişmesi, özellikle de memecoin trendine iyi geldi. Memecoin kategorisine yeni bir soluk katan siyasi isimlere dair gelişmeler, bu alandaki memecoin’leri kolayca harekete geçirebiliyor. Fakat memecoin avcıları bu süreçte dikkat etmeli. Hem piyasanın gidişatı hem de doğası gereği memecoin’lerde volatilite artabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner