Yükleniyor...

Kripto Meydanı’nın Gündeminde Spor Dünyası Var

Beşincisi düzenlenecek olan Kripto Meydanı'nda, spor dünyasının blokzincir ve kripto bağlantıları ele alınacak.

Kripto Meydaninin Gundeminde Spor Dunyasi Var

Beşincisi düzenlenecek olan Kripto Meydanı’nda, spor dünyasının blokzincir ve kripto bağlantıları ele alınacak.

Blokzincir teknolojisi ve kripto paraların benimsenmesi, birçok sektör için yeni bir faaliyet alanı oluşturuyor. Blokzincir ile geleneksel sistemler yenileniyor, kripto şirketleri spor dünyasından birçok isimle iş birliği yapıyor. Her ne kadar uzakmış gibi dursa da kripto ve spor ikilisinin güçlü bir bağı var.

Kripto Meydanı’nda Spor Dünyası Atmosferi

Spor dünyasındaki sponsorluklar, NFT’ler ve taraftar token’larının tümü, kripto para sektörünün benimsenmesine katkıda bulunuyor.

Formula 1 yarış dünyasında, hali hazırda birçok kripto firmasının organizasyonla ya da takımlarla işbirliği bulunuyor. İngiliz yarış takımı McLaren, son şampiyon RedBull ve İtalyan Alfa Romeo gibi takımların üzerinde kripto firmalarına denk gelmemiz mümkün. Organizasyonlarda ise pist tabelalarında yine yer alıyorlar.

Dünyada öne çıkan sporlardan futbol ve basketbolda ise çok fazla iş birliği var. Hepsini sığdırmak mümkün olmasa da FIFA’nın Algorand ortaklığı, Barcelona’nın fan token, Liverpool FC’nin dijital uygulamaları ve diğer futbol kulüplerinin kripto şirketleriyle ortaklıkları, spor dünyasının kriptoya kucak açtığını gösteriyor.

Tüm bu konular, 15 Aralık Perşembe günü saat 19:30’da Levent Kolektif House’da gerçekleştirilecek olan Kripto Meydanı’nda ele alınacak. Kripto sektörünün spor dünyası ile bağlantısı ele alınırken; Doğa Özcan, Sema Tuğçe Dikçi ve Mert Altaç gibi birçok konuşmacı Kıvılcım Harika Ertunç moderatörlüğü üstlendiği etkinlikte yer alacak.

Kripto Meydanı etkinliğine katılmak isteyenler, buradan form doldurabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x