Yükleniyor...

Kripto Para Analistine Göre Bu 7 Küçük Altcoin Patlama Yapabilir

Kripto para fenomeni ve analisti Elliot Wainman, gelişen merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründe patlamaya hazır olduğuna inandığı yedi küçük hacimli altcoin projesini sıralıyor.

kripto para analistine gore bu 7 kucuk altcoin patlama yapabilir

Kripto para fenomeni ve analisti Elliot Wainman, gelişen merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründe patlamaya hazır olduğuna inandığı yedi küçük hacimli altcoin projesini sıralıyor.

Bir Daily Hodl haberine göre Wainman, 187.000 YouTube abonesine, merkeziyetsiz API hizmetleri protokolünde ve Chainlink (LINK) rakibi API3’te çok fazla potansiyel gördüğünü söyledi.

“API3’ün önde gelen Chainlink node runner’ları olduğu ve Chainlink’teki sorunları gerçekten bildikleri gerçeği önemli… Band [Protocol] ilginçtir… ancak benim büyük sepetim API3 [ve] Chainlink’te.”

Wainman’ın radarındaki bir başka altcoin, DeFi zincir üstü likidite sigortacısı KeeperDAO (ROOK).

“ROOK’un patlama yapacağını düşünmemin nedeni, olağanüstü bir proje olması ve bence gerçekten çok büyük bir yükselişe geçeceğine inanıyorum çünkü emisyon aşamasını sona erdirmek üzere. ROOK’un yeni madenciliği duracak. Sürekli olarak yeni ROOK’u ücretsiz olarak alamayacak ve esasen onu piyasalara sunamayacaksınız.”

Wainman’ın listesindeki bir sonraki altcoin, Ethereum madencilerinin gelirini artırmak için tasarlanmış olan bir protokol: Archer DAO (ARCH):

“ROOK’a benzer şeyler yapıyor, doğrudan bir rakip değil, madencilerin daha fazla değer elde etmesine ve Ethereum’daki işlem yazma süreci mempool’la başa çıkmasına yardımcı olan benzer şeyler. Bunların her ikisi de inanılmaz derecede iyi iş çıkaracak.”

Dördüncü sırada, gizlilik merkezli akıllı sözleşme protokolü Phala Network (PHA) var.

“Söyleyebileceğim tek şey, [Phala Network]’te bir süredir potansiyel gördüğüm… Daha fazla yükseleceğini düşünüyorum. Phala hakkında bir fiyat tahmininde bulunmak istemiyorum ama daha fazla yükselecek.”

Beş numarada, zincirler arası likidite ve stake farming protokolü olan RAMP geliyor:

“RAMP konusunda gerçekten büyük düşünüyorum. Bence RAMP, diğer katmanlardan Ethereum’a rUSD basımları yoluyla likidite getirerek gerçekten harika şeyler yapacak. Bence bunun için özellikle 27 milyon dolarlık piyasa değeri ile çok büyük bir geçiş çizgisi var. Bu boğa koşusunda, buradan 5x [veya] 10x yapması beni şaşırtmaz.”

Wainman, kendisini “stake edilmiş varlıkların likidite kilidini açan ilk DeFi protokolü” olarak tanıtan Stafi’yi (FIS) takip ettiğini söylüyor.

“Aslında oldukça benzer olduğunu düşündüğüm ve kayda değer miktarda sahip olduğum bir başka proje Stafi. Yaptıkları şey, likiditeyi diğer zincirlerden de serbest bırakmak. RAMP ile benzer fikirleri var.

Stafi, Staking Finance’ın kısaltmasıdır. Stake edilmiş varlıkların likiditesinin kilidini açmanıza izin verir. Bu, bir zincir üzerinde stake ödülü aldığınız ve bu likiditenin kilidini açtığınız RAMP’e benzer, ancak RAMP modeli yerine wrapped token’larda biraz farklılar.”

Kripto para fenomeninin listesindeki son altcoin, tahmin piyasaları ve Augur (REP) rakibi Prosper (PROS).

“Augur’un yaptığından daha fazlasını yapıyorlar. Augur’un 120 milyon dolarlık piyasa değeri var. Prosper, çok küçük bir hacimle DAO hazinesinden on binlerce dolar gelir elde ediyor. Piyasa değerleri sadece birkaç yüz bin ve ondan ilk hafta 65.000 dolar kazandılar… Prosper ilginç. Aşırıya kaçmak istemiyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x