Yükleniyor...

Kripto Borsası BlockchainCom, Singapur Lisansını Aldı

Popüler kripto para borsası BlockchainCom, Singapur Merkez Bankası tarafından düzenleyici onaylarını içeren lisansını aldı.

Kripto Para Borsasi BlockchainCom Artik Singapurda

Popüler kripto para borsası BlockchainCom, Singapur Merkez Bankası tarafından düzenleyici onaylarını içeren lisansını aldı.

Geçtiğimiz günlerde, Singapur’dan lisans alan kripto borsaları arasına Coinbase‘de girmişti. Kripto paraların geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için çalışmalar yürüten Singapur, bir başka borsaya daha lisans verdi. BlockchainCom, şehir devletinde resmi olarak ödeme hizmetleri sunacak.

Singapur, Kripto Ekosisteminde Önemli Yer Edindi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paraların merkezi olmak isteyen Singapur, 2020 yılından beri kripto ödemeler konusunda lisans başvuruları alıyor. Yaklaşık 180 firmanın kripto hizmet lisansı başvurusundan, sadece 18 kripto şirketine izin verildi. Coinbase ve BlockchainCom gibi kendini kanıtlamış şirketlere, ülkede hizmet sağlayıcısı olma yetkisi verildi.

Geçtiğimiz baharda değerini 14 milyar dolara çıkaran BlockchainCom, Singapur’dan aldığı lisansı mutlulukla karşıladı. Şirket yaptığı açıklamada, ada ülkesinde müşteri portföyünün büyüyeceğini ve ekibin genişleyeceğini dile getirdi.

Popüler kripto para borsası 200 farklı ülkeden 84 milyon aktif kullanıcıya sahip. Şirket, özellikle asya ülkelerindeki çalışmalarını da genişletmek ve daha fazla kullanıcıya erişmek istiyor. Önümüzdeki günlerde ada ülkesine, birçok kripto borsasının daha lisans için başvurması bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x