Anasayfa Bitcoin (BTC) Kripto Para Tarihindeki En Büyük Transferlerden Biri Gerçekleşti!

Kripto Para Tarihindeki En Büyük Transferlerden Biri Gerçekleşti!

Twitter’daki Whale Alerts hesabı kripto para tarihindeki en büyük transferlerden biri için bugün alarm verdi. Sabah saatlerinde Bitcoin Blockchain’ine 1 milyar dolar değerine karşılık gelen 94.504 BTC büyüklüğünde bir işlem kaydedildi. 1 milyar dolarlık Bitcoin transferi için 700 dolarlık işlem ücreti ödendi.

Ünlü kripto para analisti Alex Krüger, Bitcoin balinalarının kış uykusundan uyandığını ve bu durumun her iki yönde de önemli bir hareket olduğunu ifade etti.

Genelde böylesi büyük transferler kripto para borsaları tarafından gerçekleştirilir ancak söz konusu transfer için farklı görüşler söz konusu. Bazı Twitter kullanıcıları bu transferin Bakkt ile bağlantılı olabileceğini belirtiyor.

ICE destekli Bakkt bu ayın sonunda fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlemlerini başlatmaya hazırlanıyor. Bakkt’ın Bitcoin vadeli işlemlerini başlatmadan önce bugün “Bakkt Warehouse” isimli gözetim hizmetini kullanıma açacak.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları