Yükleniyor...

4.6 Milyon Dolarlık Justin Sun – Warren Buffett Yemeği Yeniden Organize Ediliyor

Kripto para sektörünün en çok konuşulan isimlerinden Tron Vakfı'nın CEO’su Justin Sun, yeniden Warren Buffett ile gündeme geldi.

4.6 Milyon Dolarlık Justin Sun ve Warren Buffett Yemeği

Kripto para sektörünün en çok konuşulan isimlerinden Tron Vakfı’nın CEO’su Justin Sun, yeniden Warren Buffett ile gündeme geldi. Yaz döneminde 4.57 milyon dolar bağış yaparak ünlü milyarder Warren Buffett ile yemek yeme fırsatı yakaladığını açıklayan Sun, bu durumu uzun bir süre tanıtım kampanyası olarak kullanmıştı.

Bir müddet sonra yemeğin ertelendiğini duyuran Sun, son olarak bir açıklama daha yapmış ve böbrek taşı düşürdüğünü iddia ederek yemeğin ertelendiğini söylemişti. Ancak kimi kaynağa göre Sun böbrek taşı düşürmüyordu, doğrudan Çin hükümeti tarafından getirilen yasağa takılmıştı. Justin Sun’ın yemeği iptal ettiğini duyurması sonrası TRX’de inanılmaz bir sert düşüş yaşanmış, birçok TRX yatırımcısı Sun’ı sert bir dille eleştirmişti.

Tüm bu yaşananlardan sonra konuyla ilgili olarak sessizliğini koruyan Sun, görünen o ki milyonlarca dolarlık yemek sevdasından vazgeçmiş değil. Tron Vakfı’nın iletişim direktörü Cliff Edwards yeni yaptığı bir açıklamada yemek için yeni bir tarih belirlemeye uğraştıklarını ve yakında bunun duyurulacağını ifade etti.

Edwards, yeniden organize edilen yemeğe Sun’ın tek başına gitmeyeceğini, Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, eToro’nun kurucusu ve CEO’su Yoni Assia gibi kripto para sektörünün tanınan altı önemli isminin eşlik edeceğini belirtti.

Açıklamasının devamında Edwards, söz konusu ekibin takviminin son derece yoğun olduğunu ve altı kişiyi bir araya getirmenin zor olduğunu söyleyerek herhangi bir tarih vermekten kaçındı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x