Yükleniyor...

Kripto yatırım şirketinden milyon dolarlık meydan okuma!

Kripto yatırım şirketi Blockchain Capital iki yeni fon için 580 milyon dolar topladı.

Blockchain Capital

Kripto yatırım şirketi Blockchain Capital iki yeni fon için 580 milyon dolar topladı. Şirketin bu hamlesi durgun piyasa koşulları içerisinde bir “meydan okuma” olarak değerlendirildi.

Blockchain Capital, toplamda 580 milyon dolarlık iki yeni fonu kapattığını açıkladı. Firma yöneticileri Spencer Bogart, Bart Stephens ve Jason Di Piazza, söz konusu rakamı şirketin on yıllık tarihindeki en büyük artış olarak değerlendirdi. Stephens, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şirketin sıfır bilgi kanıtı teknoloji öncüleri Matter Labs ve Risc Zero’ya yaptığı yatırımın da yansıttığı gibi, ana temanın “ölçeklenebilirlik olduğunu” ifade etti.

Blockchain Capital
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Öte yandan şirketin daha önceki faaliyetleri incelendiğinde oyun, DeFi, tüketici ve sosyal sektör yatırımlarının odak noktası olduğu kaydedildi. Şirket ayrıca ayı piyasası sırasında Web3 sosyal platformlarına ve oyunlara yatırım yapmıştı. Araştırma açısından bakıldığında ise gizlilik, sadakat programları, güvenlik ve yapay zeka ile kriptonun kesiştiği noktaları hedeflediği belirtildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x