Yükleniyor...

Kripto fenomeni BitBoy, FTX davasından çıkartıldı!

BitBoy lakaplı kripto fenomeni Ben Armstrong'un FTX çöküşüyle ilgili kritik bir davadan çıkartılma kararı alındı.

ftx

BitBoy lakaplı kripto fenomeni Ben Armstrong’un FTX çöküşüyle ilgili kritik bir davadan çıkartılma kararı alındı.

FTX‘in çöküşüyle ​​ilgili devam eden davanın ortasında, kripto fenomeni BenBitBoyArmstrong davadan çıkarılırken, üç ünlü onlara karşı olan davayı çözmeyi tercih etti. Mahkeme dosyasında yer verilen ifadeler, hem BitBoy hem de davada adı geçen ünlü isimler hakkında şaşkınlık yarattı.

Ünlü isimlerin mahkeme dosyası kafaları karıştırdı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir mahkeme dosyasında, “Temsilci avukat, FTX Davalısı Ben Armstrong’a yönelik iddiaların Gönüllü Reddi Bildiriminde bulunuyor. Binance meselesinde onun uzlaşmasına ilişkin bir bildirim sunacak” ifadesine yer verildi . Başka bir mahkeme dosyasına göre Armstrong “cevap veya özet karar önergesi sunmamıştı”; yani davanın iddialarına yanıt vermemişti veya mahkemeden davayı duruşmasız olarak sunulan delillere dayanarak karar vermesini talep etmemişti.

Bu arada, Jacksonville Jaguars’ın oyun kurucusu Trevor Lawrence ve YouTube fenomenleri Kevin Paffrath ve Tom Nash, başvuruya göre davayı çözmeye karar verdiler. Yerleşim koşulları henüz açıklanmadı. Anlaşmaları resmi olarak kabul eden ve üç kişiyi devam eden davadan çıkaran mahkeme kararı şu anda ABD’li Yargıç K. Michael Moore’un onayını beklemede.

Lawrence ve Nash de geçen hafta FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried yönetimindeki  bazı pazarlama ve sponsorluk ödemelerinin arkasındaki isimler ve rakamlarla ilgili bir dosyada listelenmişti .

Bu belgede Shaquille O’Neal, Naomi Osaka ve David Ortiz gibi ünlü sporcuların yanı sıra MLB ve NBA’in Miami Heat ve Golden State Warriors franchise’ları gibi organizasyonlara yapılan milyonlarca dolarlık ödemeler listeleniyordu. Coachella, Gamestop ve Kevin O’Leary de listede yer aldı. FTX’i tanıttıkları için dava edilen diğer ünlüler arasında Tom Brady, Gisele Bundchen ve Steph Curry yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x