Yükleniyor...

Gözler Solana’nın (SOL) üzerinde!

Kripto paralara dair analizleriyle tanınan Miles Deutscher, Solana'nın (SOL) kendi portföyü için önemli bir parça olduğunu belirtti.

Kripto paralara dair analizleriyle tanınan Miles Deutscher, Solana’nın (SOL) kendi portföyü için önemli bir parça olduğunu belirtti.

SOL tarafındaki gelişmeleri ele alarak yorum yapan ünlü analist Miles Deutscher, Solana’nın FUD fırtınasından geçtiğini ifade etti. Projenin son zamanlarda pek çok korku, belirsizlik ve şüpheyle karşı karşıya kaldığını belirten Deutscher, pozitif görüşleriyle dikkat çekti. Solana’yı güçlü bir EVM (Ethereum Sanal Makinesi) olarak gören analist, altcoin portföyüne SOL’ü dahil etmeyi planladığını açıkladı. Peki ya SOL’ün teknik tarafında işler nasıl ilerliyor?

Solana (SOL) grafik değerlendirmesi

Yükselen trendi aşağı yönlü kırdıktan sonra 18,57 dolardan tepki alan SOL, kısa sürede 19,12 dolara ulaştı. Yavaş yavaş direnç alanına yaklaşan popüler coin, 19,49 doları hacimli bir şekilde kırdığı durumda sırasıyla 20,37 – 20,89 – 21,31 ve 22,04 dolara doğru bir harekete başlayabilir. Özellikle de FTX tarafından pozitif gelişmelerin yansıması, SOL fiyatına ekstra bir güç katacaktır.

BTC’nin 26.000 doların altına sarkması, Solana ekosistemi veya FTX tarafından FUD yayılması gibi senaryolar token fiyatını alt seviyelere çekecektir. Bu tarz bir senaryoda takip edilebilecek alıcılı bölgeler 18,54 ve 17,90 dolar olacaktır. 17,90 doların altında kalındığı her süreç, 15 dolara kadar düşüşün ihtimalini güçlendirecektir.

Ekran Resmi 2023 09 18 11.41.02

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner