Yükleniyor...

Kritik yatırım ile öne çıktı: ARPA yükselişte!

DWF Labs'ın milyon dolarlık alım yaptığı ARPA, iki saat içerisinde yüzde 10'a yakın yükseliş gerçekleştirdi.

yükseliş grafik arpa

DWF Labs’ın milyon dolarlık alım yaptığı ARPA, iki saat içerisinde yüzde 10’a yakın yükseliş gerçekleştirdi.

Kripto para piyasasının yükseliş yönlü ilerlediği bugünlerde, piyasa yapıcıların ve yatırım şirketlerinin hamleleri dikkat çekiyor. Birçok yatırım yönetim şirketi, altcoin’lere yönelmeye başladı. Özellikle DWF Labs, satın aldığı altcoin’ler popülerlik kazandı.

DWF Labs, altcoin yatırımlarıyla birlikte kripto piyasasında volatilite yaratmasıyla ünlendi. Bu nedenle piyasa yapıcının gerçekleştirdiği her satın alma işlemi önemli yükselişlere yol açıyor. Son olarak DWF Labs, milyon dolarlık alımıyla ARPA’nın yükselişine zemin hazırladı.

ARPA yükseliş DWF Labs

ARPA grafik analiz: Yatırım, yükselişi getirecek mi?

DWF Labs, Bella Foundation’dan 0,06173 dolar ortalamayla 16,2 milyon ARPA satın aldı. DWF Labs’ın bu satın alma işlemi için cebinden 1 milyon dolar çıktı. Piyasa yapıcı şirket, ARPA’ları gün içerisinde Binance’e yatırdı.

Lookonchain, DWF Labs’ın ortalama 0,06173 dolardan aldığı ARPA’lara 140 bin dolar daha az ücret ödediğini ifade etti. Bu fiyat farkı, Bella Foundation’ın ARPA’ları OTC yöntemiyle satmasıyla ilişkilendirildi.

DWF Labs haberi ARPA yükselişini tetikledi. ARPA, iki saat içerisinde yüzde 10’a yakın yükseliş gerçekleştirdi.

ARPA Grafik analizi

ARPA grafiğine bakıldığında, fiyatın önemli bir direnç noktası olan 0,069 doları aşmasıyla birlikte yükselişin ivme kazandığı görülüyor. Popüler kripto para birimi 0,069 dolar ve 0,073 dolar dirençlerini aşarak 0,07580 dolara kadar yükseldi. Bu bölgeden gelen satış baskısı, ARPA fiyatını 0,073 doların altına itti.

ARPA, bu bölgede kalıcı olması halinde tekrar 0,073 doları hedefleyebilir. 0,073 doların kırılımı ise 0,0745 dolar direncini ve 0,0765 dolar direncini öne çıkarır. Bu direnç noktaları da aşılırsa ARPA için 0,1 dolar hedeflenebilir.

ARPA için işler pek de yolunda gitmiyor. Geçtiğimiz gün ARPA’nın X hesabı hacklendi. Hacker’lar, ARPA’nın X hesabından yaptığı paylaşımlar ile kullanıcıları hedef aldı.

ARPA ekibinin henüz X hesabını geri almamış olması ise dikkat çekti.

arpa hack

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner