Yükleniyor...

Kurumsal Kripto Para Devi Yatırımlarında 10 Milyar Doları Aşmak Üzere

Önde gelen dijital varlık yatırım şirketi Grayscale, önemli bir dönüm noktasının zirvesinde

kurumsal kripto devi yatirimlarinda 10 milyar dolari asmak uzere

Önde gelen dijital varlık yatırım şirketi Grayscale, önemli bir dönüm noktasının zirvesinde. Grayscale’den gelen yeni rakamlar, şirketin şu anda yönetimi altındaki varlık (AUM) tutarının 9,8 milyar dolar olduğunu ve hızla 10 milyar dolara yaklaştığını gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Grayscale’in yatırım ürünleri paketi, kurumsal yatırımcılara Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Stellar (XLM), Horizon (ZEN) Zcash (ZEC) ve Ethereum Classic (ETC) ile işlem yapmak için basit ve düzenlemelere uygun bir yol sunuyor.

Şirketin yeni üçüncü çeyrek raporu, 2020’de alanın ne kadar hızlı büyüdüğünü gözler önüne seriyor. Grayscale, yatırımcıların çeyrek boyunca Grayscale Trusts’tan 1,05 milyar dolar satın aldığını ve bu yılın ikinci çeyreğindeki 906 milyon dolarlık önceki rekorunu aştığını söyledi. Haftalık ortalama 80,5 milyon dolarlık yatırımla, firmanın 10 milyar doları aşması uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

“2020’nin üçüncü çeyreğinde her zamankinden daha fazla kurum yatırım yaptı ve 2019’un üçüncü çeyreğinde 2,2 milyon olan ortalama tahsisatlarını 2020’nin üçüncü çeyreğinde 2,9 milyon dolara çıkardılar. Grayscale ürün grubundaki birden fazla üründen memnun olan kurumlar, bu yılın üçüncü çeyreğinde tek ürünlü yatırımcıların taahhütlerinin ortalamasının neredeyse iki katına çıktı…

Grayscale’deki dijital varlıklara olan talebin istikrarlı ve önemli bir şekilde artması, dijital varlıkların göz ardı edilmemesi gereken gelişmekte olan bir pazar olduğu görüşünü doğrulamaya devam ediyor. Bu sürekli talep, Grayscale Bitcoin Trust’ın dünyanın en hızlı büyüyen yatırım ürünlerinden biri olmasına olanak tanıyor.

Yatırımcılar dijital varlıklarla daha rahat hareket eder hale geldikçe, Grayscale ürünleri arasında iştahın arttığını görüyoruz. Grayscale’in Bitcoin Cash, Litecoin ve Digital Large Cap ürünlerinin tümü, bir çeyrekten diğerine 10 katın üzerinde büyüme kaydetti.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x