Yükleniyor...
Sponsored

Merge’ten Sonra EthereumPoW Bocalıyor

Ethereum Merge'ünün başarıyla tamamlanmasının ardından EthereumPoW olarak kullanıcılar tarafından çıkarılan ağ teknik sorunlar yaşıyor.

Merge'ten Sonra EthereumPoW Bocalıyor

Ethereum Merge‘ünün başarıyla tamamlanmasının ardından EthereumPoW olarak kullanıcılar tarafından çıkarılan ağ teknik sorunlar yaşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Aylarca süren beklemenin ardından hard fork yapılarak Mainnet’in Proof of Work‘te kalmasını sağlayan bir kullanıcı grubu ağdaki teknik sorunlarla karşı karşıya.

Ethereum PoW’da Teknik Sıkıntılar

Ethereum’un merakla beklenen ağ yükseltmesi Merge 15 Eylül itibariyle başarıyla tamamlandı. Ethereum’un Proof of Stake’e geçişinden hoşnut olmayan kullanıcılar tarafından Mainnet’in fork’lanmasıyla oluşturulan EthereumPoW teknik sorunlarla karşı karşıya.

EthereumPoW’un token’ı ETHW’lerin Ethereum sahiplerine airdrop yoluyla vereceği açıklanmıştı. Ancak, zincir yayına girdikten hemen sonra kafa karışıklığı ve dolandırıcılık olayları bildirildi bununla birlikte keskin bir fiyat düşüşü yaşandı. Sorunlardan birinin ETHPoW’un yeni Zincir ID’si olduğu ortaya çıktı. Blockchainler, benzersiz bir ağ olmalarından dolayı bir tanımlayıcı olarak Zincir ID’lerini kullanır ve ETHPoW’un dijital işlemlerinden gelen verileri, hisse kanıtı zincirininkinden ayırmak için yeni bir kimliğe ihtiyaç duyuyor.

ETHPoW’un orijinal Ethereum ağından güncellenmiş Zincir ID’si, 10001 koduydu. Buna karşın, bu kimlik, ChainList‘e göre Testnet belirteci Smart Bitcoin Cash tarafından zaten alınmış durumda.  EthereumPoW’un bu sorunları nasıl çözeceği ise kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x