Yükleniyor...

Miami ve New York’un Kripto Paraları Sessizce Ölüyor

Miami ve New York'un CityCrypto kripto paraları düşük hacim ve az işlem ile boğuşuyor.

new york

Miami ve New York’un CityCrypto kripto paraları düşük hacim ve az işlem ile boğuşuyor.

Konuya dair açıklama yapan Okcoin, düşük likidite ve fiyat manipülasyonu endişelerini gösterdi. Her iki şehrin kripto parası da ilk çıkarılırken şehrin yararına olacağı düşünülüyordu.

Miami ve New York’un Şehir Kripto Paralarında Düşük Hacimler ve Az İşlemler Sorun Teşkil Ediyor

Bir kripto para borsası, token’lar için sınırlı likiditeyi gerekçe göstererek New York City ve Miami’ye özel kripto para birimleri alım satımını askıya aldı.

Her iki kripto para da daha önce şehirlerin ilgili belediye başkanlarından, New York City’den Eric Adams ve dijital varlıkların topluma fayda sağladığını öne süren Miami’den Francis Suarez’den destek aldı. Proje ilk çıkarıldığında Okcoin‘in madenciliğe harcadığı paranın yüzde 30’unu şehre bağışlanması hedeflenmişti.

suarez

Okcoin’den gelen bir açıklamaya göre, borsa geçen hafta NYCCoin ve MiamiCoin alım satımını ve ticaretini askıya aldı. Token sahipleri, varlıklarını başka bir cüzdana çekebilir veya orada tutabilir. Borsa, açıklamaya göre “mümkün olan en kısa sürede” kripto para ticaretini eski haline getirmeyi hedefliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner