Yükleniyor...

MicroStrategy Yine Bitcoin Satın Aldı

MicroStrategy, 24 Mart ile 4 Nisan tarihleri arasında 29,3 milyon dolarlık 1045 adet Bitcoin (BTC) aldığını duyurdu.

microstrategy

MicroStrategy, 24 Mart ile 4 Nisan tarihleri arasında 29,3 milyon dolarlık 1045 adet Bitcoin (BTC) aldığını duyurdu.

Kripto para birimlerine olan yakınlığıyla ve yaptığı Bitcoin alımlarıyla öne çıkan MicroStrategy, yeni bir BTC alımı yaptığını duyurdu. Daha önce 16 Şubat ile 23 Mart arasında 150 milyon dolarlık BTC aldığını açıklayan şirket, 24 Mart ile 4 Nisan tarihleri arasında da 29,3 milyon dolarlık BTC alımı gerçekleştirdi. Şirketin kasasına bu alımla, 1045 adet BTC girmiş oldu.

MicroStrategy, 29,3 Milyon Dolarlık Bitcoin Satın Aldı

Michael Saylor, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, MicroStrategy’nin Bitcoin (BTC) alımı yaptığını duyurdu. Ayrıca şirket, yayınladığı bir blog gönderisinde alım ayrıntılarını paylaştı. Teknoloji şirketi MicroStrategy, yaptığı bu alımla kasasına 1045 adet daha BTC eklemiş oldu.

Saylor, şirketin yaptığı BTC satın alımının, adet başı 28.016 dolar seviyesinden gerçekleştirildiğini aktardı. Saylor’un aktarımına göre, şirketin kasasında toplam 140 bin adet BTC bulunuyor. Bu BTC‘lerin değeri, 29.803 dolarlık bir ortalamaya sahip. Teknoloji devi şirket, son satın alımın ardından yaklaşık 4,17 milyar dolarlık bir BTC varlığını elinde bulunduruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner