MINA geri dönüş sinyaliyle dikkat çekti • Coinkolik
Yükleniyor...

MINA geri dönüş sinyaliyle dikkat çekti

Popüler kripto para birimi Mina (MINA), son iki günde yüzde 15'e yakın yükseliş yaşayarak geri dönüş sinyali verdi.

MINA grafik

Popüler kripto para birimi Mina (MINA), son iki günde yüzde 15’e yakın yükseliş yaşayarak geri dönüş sinyali verdi.

Kripto para piyasası, sakin geçen hafta bir hafta sonunu geride bıraktı. Geçtiğimiz iki gün boyunca birçok altcoin, fiyat istikrarını korudu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hafta sonu boyunca bazı altcoin’lerden de yükseliş yönlü çıkışlar görüldü. Özellikle MINA, 18 Kasım tarihinde destek noktasından aldığı güç ile yüzde 15’lik yükselişe imza attı. Beklentilerin bir hayli yüksek olduğu MINA, 1 dolara geri dönüşün sinyalini verdi.

Mina (MINA) grafiği: Yükseliş gelecek mi?

Dünyanın en hafif blokzinciri olarak tanıtılan ve yoğun ilgiyi arkasında toplayan Mina (MINA), bir türlü beklenilen çıkışı gerçekleştiremedi. MINA, 1 doların üzerinde kalıcılık sağlayamadı ve tepkileri üzerine çekti. Popüler kripto para birimi, son boğa yükselişinde de 1 doları aşamadı. Ancak MINA için işler henüz bitmiş gibi görünmüyor.

Hafta sonu kripto piyasasında fiyat oynaklığı düştü. Boğa beklentisinin günden güne arttığı kripto piyasası, sakin bir hafta sonunu geride bıraktı. Ancak MINA, 18 Kasım’da destek bölgesinden alıcıları üzerine çekmeyi başardı ve yükselişe geçti. MINA fiyatı, son iki günde yüzde 15’e yakın yükseliş ile 0,66 dolara geldi.

Çıkış yaparak 0,6464 dolar desteğinin üzerinde kalıcılık sağlayan MINA, 9 Kasım’da oluşturduğu 0,76 dolar seviyesini hedefliyor. Bu bölgenin aşılması halinde, MINA için 1 dolar yolculuğu şiddetlenebilir.

MINA grafik

MINA grafiğine bakıldığında, fiyatın önemli bir destek noktasından güç alarak yükseldiği ve yükselişin direnç bölgesinden tepki aldığı görülüyor. MINA, 0,6464 dolar desteğinden yükselişe geçti ve 0,6709 dolar direncinden red yedi. Bu bölge arasında kalıcılık sağlanması halinde MINA yükselişi devam edebilir. Ancak MINA, 0,6464 dolar desteğine geri çekilmeye başladı. Bu bölgeden gelecek yeni bir destek, fiyatın 0,6709 doları tekrar test etmesini sağlayabilir. Piyasanın pozitif kalması halinde MINA, 0,6709 doları kırarak 0,7016 dolara keskin bir yükseliş yaşayabilir. MINA’nın 0,7016 dolar direncini test etmesi sonucunda boğaların iştahı fiyatı belirleyecektir. 0,7016 dolar direnci kırılırsa fiyat kısa sürede 0,7575 dolara kadar yükselebilir. MINA’nın 1 dolara potansiyel yükselişinde, 0,7575 dolar majör direnç noktası olarak dikkat çekiyor. Bir diğer direnç noktası ise 0,80 ve 0,90 dolar bölgeleri olacaktır. Tüm bu bölgelerin aşılması, 1 doları tetikleyebilir.

Diğer taraftan MINA, satıcıların baskın gelmesiyle 0,6464 dolar desteğini zorlayabilir. Bu destek bölgesinin gün içerisinde kırılması halinde MINA için düşüş keskinleşebilir. MINA’nın sonraki destek noktası ise 0,6322 dolar olacaktır. 0,6322 dolar desteği kaybedilirse, MINA için 0,6052 dolarda yer alan trend desteği öne çıkabilir. Tüm destek noktalarının kırılması halinde, MINA için 0,5847 dolarda yer alan majör destek noktası hayati önem taşıyor. Bu destek noktası, fiyatın yükseliş trendinde kalması için kritik bir görev üstlenebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x