Yükleniyor...

Mina (MINA) 1 dolar yolculuğunda dirence takıldı!

Popüler kripto para birimi Mina (MINA), gün içerisinde yaşadığı keskin yükseliş sonrası direnç noktasına takıldı.

MINA görseli

Popüler kripto para birimi Mina (MINA), gün içerisinde yaşadığı keskin yükseliş sonrası direnç noktasına takıldı.

Dünyanın en hafif blokzinciri olan Mina, gün içerisinde ön plana çıkan bir yükseliş yaşadı. MINA, son 24 saatte yüzde 15’e yakın keskin bir artışa tanıklık etti.

MINA’nın yaşadığı yükseliş, 1 dolar potansiyelini yeniden ortaya çıkardı. Ancak MINA, 0,7575 dolar bölgesinde yer alan majör direnç noktasından red yiyerek düşüş yaşadı. MINA, 0,74 dolar bölgesinde işlem görüyor.

Mina (MINA) grafiği: 1 dolar gelecek mi?

Bir türlü beklenilen çıkışı gerçekleştiremeyen Mina (MINA), BTC’nin ETF gündemiyle yükseliş yaşamasına da eşlik edemedi. MINA, 1 doları bir türlü aşamadı. Diğer taraftan MINA, 22 Ekim tarihinde 0,40 dolar civarındayken, gün içerisinde 0,75 dolara yaklaştı. MINA topluluğu, popüler kripto para biriminin 1 dolara ulaşmasını bekliyor.

Piyasa koşulları her ne kadar pozitif görünse de BTC bir türlü 38 bin dolar direncini aşamadı. BTC, gün içerisinde üç kere denediği 38 bin dolardan üçünde de red yedi.

Kripto piyasası Bitcoin spot ETF’lerinin onaylanmasını beklerken, BTC 40 bin dolar yolculuğunda direnç noktalarını aşmaya çalışıyor. Piyasa koşullarını da göze alırsak, MINA 1 dolar yolculuğunda hedefe ulaşma potansiyeli taşıyor.

Mina MINA grafik

Popüler kripto para birimi, grafiğe göre 0,7575 dolar direncine odaklanmış durumda. MINA, 0,7575 dolar direncini aşmayı başarır ve üzerinde kalıcılık sağlarsa yükselişini şiddetlendirebillir. MINA’nın yükselişi, kısa sürede 0,7750 dolara ulaşabilir. MINA, 0,7750 dolar üzerinde kalıcı olursa 0,80 dolar psikolojik direncine ilerlemek için güçlü yapı oluşturabilir. MINA’nın 1 dolar yolculuğunda en önemli direnç noktası 0,80 dolar olarak görülüyor. Bu noktanın aşılması halinde sırasıyla 0,83 dolar ve 0,89 dolar dirençleri test edilebilir. MINA’nın nihai direnç noktası ise 0,96 dolar seviyesinde.

Diğer taraftan MINA, geniş perspektiften bakıldığında güçlü bir fiyat grafiği oluşturmuş durumda. MINA fiyatı, piyasa koşullarının değişmesi ve satış baskısının artmasıyla düşüş yaşayabilir. MINA’nın önünde yer alan en önemli destek noktası ise 0,7015 dolar olacaktır. Bu bölgenin kırılması halinde, fiyat 0,6750 dolara geri çekilebilir. MINA’nın yakın alım bölgeleri ise 0,67 dolar ile 0,6625 dolar olacaktır. Grafiğe göre, MINA’nın majör destek bölgesi 0,5847 dolar olabilir. Bu bölge, fiyatın boğa veya ayı aşamalarını belirleyebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x